کمپانی سامسونگ

مودم mmWave 5G سامسونگ، کمپانی سامسونگ در سرتاسر جهان مورد استفاده گسترده قرار می‌گیرند. درحالی که این مودم‌ها در انواع شکل‌ها و اندازه‌ها موجود هستند، حدود نیم‌دهه است که حضور آن‌ها را در ایالات متحده آمریکا، نداریم. با این حال، ورود سری‌های جدید شش پیکسلی، می‌تواند این وضعیت را در آمریکا تغیر دهد.

الگوبرداری گوگل از اکسینوس

هرچند که گوگل تمایلی به پذیرفتن این قضیه ندارد. ظاهرا، تنسورهای گوگل، براساس تکنولوژی اکسینوس تنظیم شده‌اند. همچنین، به نقل از دو منبع، خبرگذاری رویترز اعلام کرده که کمپانی سامسونگ، مودم های نسل ۵G را هم ارائه می‌دهد.

مودم اکسینوس سامسونگ
مودم mmWave 5G سامسونگ، یکی از قدرتمندترین مودم‌های موجود در بازار خواهد شد.
  • mmWave 5G جایگزینی برای سایر مودم‌ها

نکته جالب در مورد مودم mmWave 5G سامسونگ این است که برای کارهای سخت مناسب است. پیش از این، جایگاه اول در سرعت در جهان برای Qualcomm بود. در حال حاضر، تنها سه کمپانی مودم ۵G تولید می‌کنند. سامسونگ، مدیا تِک و هوآوی. ( البته، تولید مودم‌های هوآوری در حال حاضر متوقف شده است.)

  • تفاوت mmWave و Sub-6GHz چیست؟

شبکه های نسل پنجم ، همانطور که از نام آن مشخص است ، نسل پنجم شبکه های بی سیم تلفن همراه است و این جانشین نسل چهارم شبکه های ۴G LTE است که در حال حاضر در اکثر کشورهای جهان و کشورهای عربی ما گسترش یافته است و به طور ساده دو نوع اصلی وجود دارد از شبکه های نسل پنجم که mmWave و Sub-6GHz هستند ، نوع اول سریع ترین و قوی ترین است و نوع دوم کمترین توسعه را دارد اما در حال حاضر گسترده ترین است.

  • قابلیت‌های mmWave 5G

هرچند که ممکن است، مودم‌ها mmWave 5G به فروش خیلی چشمیگری نرسند. اما آن‌ها به‌طور قطع، به فروشندگان مودم، قابلیت‌های کمپانی سامسونگ برای تولید مودم را نشان می‌دهند. تمام مودم‌های mmWave شامل پیکسل، آیفون و … که تا امروز در آیالات متحده آمریکا استفاده می‌شدند، به Qualcomm مجهز بوده‌اند.

مودم mmWave 5G سامسونگ، می‌تواند ثابت کند که قابلیت استفاه شدن به جای Qualcomm را دارد.تلفن های هوشمند – و دستگاه های مشابه – صدا و اطلاعات را هنگام مکالمه منتقل می کنند و از طریق امواج رادیویی الکترومغناطیسی به اینترنت متصل می شوند و هر یک از شبکه های فوق الذکر به فرکانس های مختلف بستگی دارند ، در حالی که این دو فناوری عمدتاً در سرعت انتقال آن داده ها به همراه تفاوت های دیگر متفاوت هستند .