سلام امروز در خدمت شما هستیم برای بررسی این موضوع که آیا پرچمداران نسل قبلی آیفون ارزش خرید بیشتری را در برابر خرید میان رده های فعلی موجود دربازار را دارند یا خیر

با توجه به قیمت ارز  در حال حاضر بسیاری از میان رده ها با قیمت واقعی خودشان فاصله زیادی دارند ،  برای مثال میان رده های شرکت سامسونگ یا شیائومی با کیفیت صفحه نمایش پایین و پردازنده های بی کیفیت ارائه می شوند که حتی قابلیت اجرای بازی هایی مثل PUBG را ندارند و تنها برای انجام کارهای روزانه مثل چک کردن تلگرام و واتساپ یا شبکه های اجتماعی دیگر می توانید بروی آنها حساب کنید و صرفا شما فقط یک گوشی هوشمند تهیه کرده اید .

در آن سوی میدان پرچمداران نسل قبلی آیفون به شما امکانات بسیاری می دهند از جمله اجرای بازی و برنامه ها بدون کندی و لگ .

ظاهری به مراتب بهتر از ظاهر پلاستیکی میان رده هایی که عرضه شده دارند و کارایی بهتر و مفید تر .

مخالفان ای او اس تا قبل از آپدیت هایی که اپل ارائه کرد مشکل دانلود نشدن اطلاعات ازاینترنت را داشتند اما الان باید گفت که شما می توانید موزیک و هر رسانه دیگری که نیاز دارید را از طریق I search دانلود کنید .

آیفون در هر رده ای سعی کرد از متریال خوبی استفاده کند تا محصولات بی عیب و نقصی داشته باشد

از این رو به نظر ما تهیه یک آیفون استوک مثل ۶S یا  ۷در صورت تایید سلامت دستگاه خیلی به مراتب بهتراز خرید میان رده های سایر برند هاست که در حد ۴ الی ۵ میلیون تومان است .

بعضی از دستگاه ها که فقط بروی اعداد کار می کنند تا کیفیت ، در حد سری های مربوط به سال ۲۰۱۶ آیفون هم نیستند و فقط بحث آکبند بودنشان مطرح است .

درتمام سری های آیفون اگر دقت کرده باشید به جز مسئله آپدیت که ممکن است از قیمت گوشی کم کند، تمامی جزئیات به خوبی رعایت شده ،برای مثال آیفون ۶s که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد هنوز کاربران زیادی علاقه مند به کارکردن با این دستگاه هستند .

ولی بعضی از کاربران میان رده هایی از جمله سامسونگ و کمپانی های دیگر …. بعد از گذشت دوسال با افت کیفیت نمایشگر یا دوربین عکس برداری و مسائل دیگرمواجه می شوند .

اگر شما با این شرایط بخواهید گوشی را در این سطح قیمت خریداری کنید با توجه به تمام این شرایط کدام را تهیه می کنید .