شرکت چینی Snoppa Technology بیشتر به خاطر سری الکترونیکی ۳ محوره تثبیت کننده گیمبال شهرت دارد.

این برند هم اکنون gimbal تلفنی Atom 2 را در Kickstarter راه اندازی کرده است. گیمبال گوشی Snoppa ATOM 2 اولین گیمبال گوشی ۳ محوره اتوماتیک تاشوی جیبی در جهان است. این محصول از ATOM برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ عرضه شد و اتفاقاً اولین gimbal با طراحی تاشو است و به نظر می رسد DJI Osmo Mobile 3 برخی از ویژگی ها را از آن الهام گرفته باشد. در مقایسه با گیمبال های سبک ۱ یا ۲ محوره ، یک گیمبال ۳ محوره می تواند به بهترین وجه لرزش ها را در هر ۳ محور رول ، شیب و پان از بین ببرد و با حفظ تعادل دوربین گوشی باعث فیلم برداری ثابت و بدون لرزش شود . محورهای رول و تابه هر دو از یک موتور بدون برس مستقیم استفاده می کنند در حالی که محور شیب از یک موتور بدون برس مخصوص هیبریدی استفاده می کند که توسط Snoppa ساخته شده است.  عملکرد تثبیت کننده بسیار خوبی دارد ، که نظیرش در هیچ یک از دستگاه های دیگر یافت نمی شود.

 

Snoppa که اعتبار Vmate ، یک دوربین قابل حمل گیمبال را نیز به خود اختصاص می دهد ، می گوید ATOM 2 یک دستیار فیلمبرداری تلفنی است که عملکرد شما را برای راه اندازی خودکار و تاشو احساس می کند. همچنین مجهز به سه پایه داخلی و یک دسته بلند شونده است که کاربردهای احتمالی آن را گسترش می دهد.

 

Snoppa ATOM 2 در حال حاضر تنها گیمبال است که از شارژ سریع پشتیبانی می کند. از پورت USB-C استفاده می کند و باتری را فقط در ۱ ساعت یا ۴۰ دقیقه از صفر تا صد شارژ می کند. ATOM 2 دارای یک سنسور مادون قرمز تعبیه شده در نگهدارنده تلفن گیمبال است که می تواند وضعیت نصب گوشی را به طور فعال متوجه شود تا از شروع کارکرد موتور قبل از نصب گوشی جلوگیری کند . برای جلوگیری از آسیب موتور گیمبال همچنین با کنترل حرکت AI همراه است.

 

کاربران می توانند حرکات سفارشی را برای شروع یا توقف عکسبرداری و … تنظیم کنند. ATOM 2 همچنین شامل یک برنامه فیلمبرداری اختصاصی است که عملکردهای جذابی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا تجربه عکسبرداری مانند شناسایی و ردیابی هوش مصنوعی ، تایم لپس ، حرکت آهسته ، پانوراما ، حالت زیبایی ، کنترل حرکت و موارد دیگر را افزایش دهند.

 

این برنامه همچنین به شما کمک می کند تصاویر و ویدئوها را ویرایش کنید تا بهترین ویژگی های شما را هم در تصاویر سلفی و هم در فیلم های شما به نمایش بگذارد. قیمت این دستگاه حدوداً ۶۹ دلار می‌باشد و از فوریه ۲۰۲۱ عرضه جهانی خواهد شد . در داخل جعبه، به غیر از کتابچه راهنمای کاربر ، کابل USB-C و کارت گارانتی ، Snoppa دارای یک بند دستی رایگان برای همه کاربران است.