گوگل و قرار دهی سامسونگ Galaxy S21 Fan Edition در لیست

گوگل ‘Samsung Galaxy S21 Fan Edition’ را در سایت پشتیبانی AR Core فهرست کرده است. بیش از یک ماه از رویداد Unpacked سامسونگ در ماه آگوست می‌گذرد که در آن چند تاشو جدید، ساعت‌های هوشمند جدید و هدفون جدید سامسونگ معرفی شد. همچنین انتظار می‌رفت که سامسونگ قصد دارد Galaxy S21 FE (Fan Edition) را معرفی کند، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد.

سامسونگ هنوز تأیید نکرده است که نسخه Fan Edition از پرچمداران سری S خود را در سال ۲۰۲۱ معرفی می‌کند، اما گوگل این دستگاه را به طور ناخواسته در فهرست وب‌سایت پشتیبانی AR Core گوگل قرار داده است که توسط API Depth API پشتیبانی می‌شود.

 لیست سایت پشتیبانی AR Core
گوگل و قرار دهی سامسونگ جدید در لیست سایت پشتیبانی AR Core

این می‌تواند به این معنی باشد که سامسونگ آماده عرضه Fan Edition Galaxy S21 است. Fan Edition باید همان تجربه پرچمدار Galaxy S21 را ارائه دهد، اما به دلیل صرفه‌جویی در هزینه تولید و واریانس قطعات، قیمت آن به شکل قابل‌توجهی پایین‌تر از این است.

 

هفته گذشته، گوگل تأیید کرد که دو نسخه از Galaxy S21 FE وجود دارد، از جمله یک نسخه Exynos  که گفته می‌شود از Exynos 2100 قدرت می‌گیرد. نسخه Qualcomm از Snapdragon 888 استفاده می‌کند. Galaxy S21 FE در فهرست گوگل  Play Console ماه گذشته قرار گرفت.

 

انتظار می‌رود که Galaxy S21 FE سامسونگ از ویژگی‌های مشابهی برخوردار باشد که شامل اسکنر اثر انگشت در صفحه اولتراسونیک، مقاومت در برابر آب و گردوغبار IP 68 ، صفحه‌نمایش با نرخ تازه‌سازی بالا، شارژ بی‌سیم، Samsung Pay ، Wireless DeX و Dobly Atmos است.

زمان عرضه

سامسونگ هنوز زمان عرضه Fan Edition را تأیید نکرده است. ما گمان می‌کنیم که این گوشی باید به‌موقع برای فصل خرید تعطیلات فرابرسد. یک چارچوب زمانی مطلوب برای آن می‌تواند اکتبر باشد، اما این فقط یک حدس و گمان است. ما انتظار داریم باتوجه‌به حضور آن در لیست گوگل، تا مقطعی قبل از پایان سال، این گوشی به بازار عرضه برسد.