گوگل پیکسل ۶ پرو تحت آزمایش دوام قرار می گیرد

گوگل پیکسل ۶ پرو تحت آزمایش قرار خواهد گرفت. YouTuber JerryRigEverything که ما آن را به آزمایش‌های دوام جالبش برای گوشی‌های هوشمند می‌شناسیم، قرار است گوشی گوگل پیکسل ۶ پرو را اینبار برای دوام آزمایش کند. همانطور که می‌دانید قسمت دوربین این گوشی یک برآمدگی نواری شکل در پشت آن است. در نتیجه آزمایش زک، در مورادی پیکسل ۶ دچار خراش‌هایی روی حسگر اثر انگشت شده است و در موراد دیگری هم، تحت این آزمایش دوام، دچار انواع خراش شده است. ما در این مطلب به این آزمایش دوام پرداخته‌ایم. اگر برای شما جالب است که درمورد نتیجه آزمایش دوام این گوشی بدانید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

یوتیوبر JerryRigEverything

YouTuber JerryRigEverything هرگز وقتی نوبت به آزمایش دوام جدیدترین گوشی‌های هوشمند می‌رسد، ما را ناامید نمی‌کند. دستگاه بعدی که تحت آزمایش شکنجه زک قرار می‌گیرد، Google Pixel 6 Pro است. در صورت تمایل به مشاهده این ویدئو، می‌توانید به لینک مراجعه کنید و ویدئوی یوتیوبی میانه صفحه را به این منظور ببینید.

شرح آزمایش

همانطور که می‌دانید گوگل پیکسل ۶ف گوشی پرحاشیه‌ای بود و تبلغات و شابعات در باب آن کم نبودند. همه ما انتظار یک گوشی خارق العاده را از گوگل داشتیم که مشکلات گوگل پبکسل ۵ در آن تکرا نشده است. با این حال، این گوشی باگ‌های سخت افزاری مشابهی را از خودش نشان داد. حالا بعد از این مراحل، این گوشی در معرض آزمایش دوام قرار گرفته است که ما نتیجه آن را در اینجا برای شما بازگو خواهیم کرد. در صورت تمایل به مطالعه مطلب مربوط به مشکلات و باگ‌های گوگل پیکسل۶، شما می‌توانید به این لینک مراجعه کنید و برای کسب اطلاع، مطالب آن را بخوانید.

دوربین

با شروع نوار دوربین (که به آن ویزور دوربین نیز گفته می‌شود)، حدود ۲٫۵ میلی‌متر از پشت‌گوشی بیرون‌زده است. قسمت صاف قاب دوربین شیشه‌ای تخت است، اما منحنی‌ها از پلاستیک ساخته شده‌اند و طول نوار دوربین که در پشت‌گوشی قرار دارد باعث می‌شود تا روی میز تکان نخورد.

جنس کناره‌ها و دکمه‌ها

کناره‌ها، پایین، دکمه‌ها و سینی سیم‌کارت همگی از آلومینیوم ساخته شده‌اند، اما قسمت بالایی قاب به دلیل قراردادن یک آنتن، احتمالاً mmWave، از پلاستیک ساخته شده است. هم پنل‌های شیشه‌ای عقب و هم شیشه نمایش جلو از گوریلاگلس ویکتور ساخته شده‌اند که خراش‌های خفیفی در سطح سختی MoH 6 با شیارهای عمیق تر در سطح ۷ دیده می شود.

تست سوختگی

پیکسل ۶ پرو پس از انجام “تست سوختگی پیکسل” خراش‌هایی در ناحیه روی حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر ایجاد می‌کند. پس از حدس‌زدن مبنی بر اینکه شیشه دوجداره و نوار دوربین به نظر می‌رسد ممکن است باعث ایجاد نگرانی در مورد خرابی یکپارچگی ساختاری شود، Pixel 6 Pro تست  زک را پشت سر می‌گذارد. نظر شما درباره این آزمایش چیست؟ اگر دوست داشتید نظتان را با ما در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

این مطلب، یک متن ترجمه شده است، شما برای دیدن منبع اصلی خبر به زبان اصلی، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. در صورت به دست رسیدن اطلاعات بیش‌تر درباره پیکسل ۶، ما آن را در همین سایت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.