گوگل پیکسل ۶ ، ماه سپتامبر ماه مهمی برای معرفی گوشی‌های هوشمند جدید و در حال شکل‌گیری است.

گوگل پیکسل ۶
گوگل پیکسل ۶ پیکسل ۶

سر تیتر اخبار:

  • یک شخص ماهر در خبررسانی، تاریخ احتمالی گوگل پیکسل ۶ را افشا کرده است.
  • طبق این اخبار، گوگل پیکسل ۶و پیکسل پرو ۶، تنها یک روز قبل از آیفون ۱۳، وارد بازار خواهد‌شد.

گوگل پیکسل ۶ کِی وارد بازار می‌شود؟

همانطور که گفتیم، ماه سپتامبر ماه مهمی برای معرفی گوشی‌های هوشمند و در حال شکل‌گیری است. یک نشت خبری جدید نشان می‌دهد که گوگل پیکسل شش، یکی از سه دستگاهی است که انتظار می‌رود ماه آینده عرضه شود.

  • چقدر احتمال دارد گوگل پیکسل ۶ در سپتامبر عرضه شود؟

طبق گفته یکی از افشاگران، گوگل پیکسل ۶ و پیکسل پرو ۶، قرار است در ۱۳ سپتامبر امسال معرفی شوند. درمورد شایعات، همواره باید یک ضریب و احتمال خطا را در نظر گرفت. معمولا افشاگری‌ها و شایعات، خبر را با آب و تابی بیش‌تر از خبر واقعی نشر می‌دهند. با این حال، شواهدی وجود دارد که می‌توان با آن‌ها ثابت کرد این اخبار اخیر، چندان هم دور از واقعیت نیستند.

گوگل سال‌ گذشته، نسخه جدید خودش را در ۳۰ سپتامبر معرفی کرد. لذا؛ معرفی دوباره دست‌آورد جدیدش در ماه سپتامبر، اصلاً دور از ذهن نیست.

  • انگیز‌ه‌های گوگل برای ارائه محصول در سپتامبر

علاوه‌بر آن، گوگل انگیزه کافی برای ارائه دادن محصول جدیدش را قبل از ۱۴ سپتامبر دارد. طبق اخبار دیگری که به دست رسیده است، آیفون سیزده قرار است بین تاریخ ۱۴ تا ۱۵ سپتامبر به بازار عرضه شود.

ورود گوگل پیکسل شش، زودتر از آیفون ۱۳، می‌تواند یک خبر جنجالی باشد. و به معنی پیروزی گوگل بر اپل، تلقی شود. لذا؛ گوگل انگیزه کافی برا آنکه گوگل پیکسل شش را دقیقاً یک روز قبل از آیفون ۱۳ ارائه بدهد، دارد!

  • در سپتامبر ۲۰۲۱ چه محصولاتی عرضه می‌شوند؟

علاوه بر گوگل پیکسل ۶ و آیفون ۱۳، محصول جدید سامسونگ هم قرار است در سپتامبر وارد بازار بشود. اگرچه احتمال پرچم‌دار بودن گوشی Galaxy s21 FE بسیار پایین است اما باز هم جز گوشی‌های قوی و رده بالا حساب می‌شود. لذا؛ در ماه سپتامبر، محصول سومی که ارائه میشود، سری جدید گلکسی، با اسنپدراگون ۸۸۸، با کارایی بالا است.

  • از گوگل پیکسل ۶ چه انتظاری می‌رود؟

کمپانی گوگل، تقریبا تمام جزئیات ظاهری و مشخصات طراحی گوگل پیکسل را بیان کرده است. نکته‌ای که در مورد اخبار این محصول مهم است، تراشه‌های داخلی آن است‌. بر طبق اخباری که از افشاگران به دست رسیده است، گوگل برای سری پیکسل ۶، کمی با سامسونگ همکاری کرده است. در مورد گوگل پیکسل شش، چیزی که منتظر آن هستیم تنسور داخلی آن است که برای تکمیل SOc آن، گوگل ظاهرا از سامسونگ کمک گرفته است. با این حال، خود کمپانی طی هفته‌های اخیر، بیش‌تر به تبلیغات هوش مصنوعی پرداخته و حرفی از تراشه.های داخلی گوگل پیکسل ۶، نزده است.

  • تغیرات ظاهری در گوگل پیکسل ۶

همان‌طور که گفتیم، اطلاعات موثق زیادی از طراحی گوگل پیکسل شش در دسترس است. ظاهراً بدنه این محصول از جنس سیلیکون است. مشخصات ظاهری دیگر آن، مربوط تغیرات دوربین آن می‌شود. ظاهرا قسمت دوربین در این گوشی عریض‌تر شده و شامل دروبین‌های سه‌گانه‌ی عریض، تله فوتو و اصلی است.