گوگل و تغییرات جدید موتورهای جست‌وجو

گوگل در حال انجام تدریجی ویژگی پیمایش پیوسته خود برای اکثر جستجوهای انگلیسی در تلفن همراه در ایالات متحده است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا قبل از رسیدن به دکمه “مشاهده بیشتر” حداکثر چهار صفحه از نتایج را در جستجوی Google مشاهده کنند. افزودنی جدید برای هر دو برنامه جستجوی Google Android و iOS ارائه می شود.

گوگل

در Google Android ، ما همیشه در حال بررسی روشهای جدیدی هستیم تا به مردم کمک کنیم سریع و آسان آنچه را که بدنبال آن هستند پیدا کنند. در اوایل سال جاری ، ما طراحی مجدد صفحه نتایج جستجو را در تلفن همراه راه اندازی کردیم تا تجربه ای مدرن تر داشته باشیم که اسکن و پیمایش آسان تر است. امروز ، ما با معرفی پیمایش مداوم در دستگاه های تلفن همراه ، نتایج جستجو را یکپارچه و بصری تر می کنیم. اکنون ، وقتی به انتهای صفحه نتایج جستجو در تلفن خود می رسیدید ، مجموعه بعدی نتایج به طور خودکار با اطلاعات مربوطه بارگیری می شود.

جستجوی اولیه

در حالی که اغلب می توانید آنچه را که در چند نتیجه اولیه جستجو می کنید پیدا کنید ، گاهی اوقات می خواهید به جستجو ادامه دهید. در حقیقت ، اکثر افرادی که اطلاعات اضافی می خواهند تا چهار صفحه از نتایج جستجو را مرور می کنند. با استفاده از این به روز رسانی ، مردم می توانند این کار را به صورت یکپارچه انجام دهند و نتایج مختلف را مرور کنند ، قبل از اینکه نیاز به کلیک روی دکمه “مشاهده بیشتر” داشته باشند.

برای مشاهده سایر قابلیت‌های جدید گوگل به این لینک مراجعه کنید.

هنگامی که کاربران از چهار صفحه علامت محتوا عبور می‌کنند، همچنان دکمه “مشاهده بیشتر” را دریافت خواهند کرد. به گفته گوگل، ویژگی جدید مرور مداوم به کاربران امکان می‌دهد ایده‌ها و الهام بیشتری برای کارهایی مانند آشپزی بگیرند. علاوه بر این، ویژگی جدید به گوگل اجازه می‌دهد تبلیغات بیشتری را که توسط کاربران مشاهده می‌شود، در بین محتواهای وب قرار دهد.

منبع مطلب:

https://www.gsmarena.com/google_search_for_mobile_gains_continuous_scow_in_search_results_-news-51442.php