گوگل بر طبق عادت هر دوشنبه اول ماه میلادی، آپدیت ماهانه اندروید را در اختیار قرار می دهد.این آپدیت ها معمولاً فقط در مورد اصلاحات امنیتی هستند، اما این بار تعدادی از مشکلات غیرامنیتی خاص پیکسل نیز حل شده است.به‌روزرسانی جدید نوامبر ۲۰۲۱ فقط برای پیکسل ۳a (راه‌اندازی شده در مه ۲۰۱۹) و دستگاه‌های بعدی ارائه می‌شود.

در مورد اینکه چه چیزی برطرف شده است، متأسفانه مشکل سوسو زدن صفحه نمایش در پیکسل ۶ و ۶ پرو که به طور گسترده گزارش شده است، برطرف نشده است، اما گوگل بیانیه ای منتشر کرده است که می گوید این اصلاحات با به روز رسانی دسامبر ارائه می شود. متأسفانه این به معنی این است که دارندگان جدید پیکسل ۶ / ۶ پرو یک ماه دیگر نیز باید صبر کنند.

چه چیزی بروز رسانی شده است؟

چیزی که در واقع برطرف شده مشکلی است که از پخش صداهای اعلان در سناریوهای خاص جلوگیری می کرد.از جمله موارد بروز رسانی شده می توان به بهبود کیفیت صدا در سناریوهای خاص و شارژ بی سیم در جهت گیری های خاص، بهبود پایداری برای برخی از برنامه های شخص ثالث و پاسخ روشنایی خودکار بهتر در شرایط نوری خاص و همچنین بهبود عملکرد انیمیشن انتقال در صفحه نمای کلی در شرایط خاص، بهبود پخش رسانه تصویر در تصویر با برنامه‌های خاص و بهبود پایداری اتصال اشاره کرد.

بروز رسانی های بیشتر

علاوه بر این، اصلاحات مربوط به نمایش نادرست نماد یک برنامه پس از نصب، و نحوه نمایش صفحه کلید روی برنامه ها در شرایط خاص، و همچنین پنهان شدن عناصر رابط کاربری همگی در بروز رسانی این ماه بهبود یافته اند.

همه این‌ها برای همه پیکسل‌های پشتیبانی‌شده در حال حاضر صدق نمی‌کنند، اگر می‌خواهید بدانید دقیقاً چه چیزی به کدام گوشی اضافه می‌شود، به اولین منبع پیوند شده در زیر بروید که یک جدول مفید دارد.

مانند همه به‌روزرسانی‌های Google، انتظار می‌رود که عرضه این یکی حداقل چند روز یا چند هفته طول بکشد تا به همه تلفن‌های واجد شرایط موجود در بازار برسد.

 

منبع اشاره شده در متن

منبع :

https://www.gsmarena.com/google_fixes_a_bunch_of_pixel_issues_with_november_update_leaves_pixel_3_and_3_xl_behind-news-51667.php