گوشی Surface Duo 2 مایکروسافت

گوشی Surface Duo 2 مایکروسافت در هفته‌های اخیر، خبرهایی از کمپانی مایکروسافت نشت کرد. بر طبق این خبرها، گوشی Surface Duo 2، یک دوربین سه‌گانه در قسمت خارجی خودش دارد. درحال حاضر، ما مدارکی داریم که می‌گویند Surface Duo جدید، به یک چیپست چرچم‌دار مجهز است.

ریز مشخصات گوشی surface Duo2 در گیک‌بنچ
مشخصات به‌دست‌آمده از گوشی surface Deo2در گیک‌بنج

 

مشخصات به‌دست رسیده از گیک‌بنچ Duo2

گوشی Surface Duo 2 مایکروسافت، با بالاترین نمره ممکن از اسنپدراگون ۸۸۸، در گیک‌بنچ ظاهر شده است. این دستگاه در آزمایش تک‌هسته‌ای، نمره ۱۰۹۱ را کسب کرده است. این دستگاه، همچنین موفق به کسب نمره ۳۵۱۷، در آزمایش چندهسته‌ای شده است. برای واضح‌تر شدن مطلب، می‌توانیم آن را با Galaxy Z Fold3 5G، مقایسه کنیم. گلگسی ۷، با تراشه چیپست مشابه و در بنچ‌مارکتینگ یکسان با duo 2، نمره ۹۷۹ را آزمایش تک‌هسته‌ای و نمره ۳۴۴۴ را در آزمایش چند‌هسته‌ای، کسب کرده بود.

  • مشخصات تکمیلی درباره‌ی Duo 2

دستگاه Duo 2، در آزمایش، اندروید ۱۱ را اجرا کرده است. و چیپست آن، با رم ۸ گیگابایتی جفت شده است. در خبرهای اولیه‌ای که به دست رسیده، Deo 2، در ظاهر و عملکرد، با گوشی‌های هوشمند قبل از خودش فرق دارد. و ما برای شنیدن خبرهای جدیدتر از این دستگاه، بسیار مشتاقیم.

  • در دستگاه Duo2 انتظار چه چیزی را باید داشته باشیم؟

بخش مرکزی ویندوز، خاطرنشان کرده است که مایکروسافت فصد دارد surface Duo2 را به باتری و دوربین قوی‌تر، نمایشگر بزرگ‌تر، مجهز کند. در این دستگاه جدید، NCF ، lift to wake و نرخ تازه‌سازی بیش‌تر نیز، به‌روزرسانی می‌شوند. همچنین، در مورد دوربین سه‌تایی این دستگاه گزارش‌هایی به دست رسیده است. دوربین سه‌گانه این دستگاه، شامل یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی، به عنوان دوربین اصلی است. و دو دوربین دیگر به‌ترتیب، شامل یک دوربین مخصوص مخابره عکس از راه دور است؛ و دوربین آخر یک دوربین فوق عریض است.