سری گوشی‌های X20، در حال‌حاضر، تنها دو عضو دارند. یکی مدل SE، که گوشی مقرون‌به‌صرفه‌ای است. و دیگری گوشی ۵G که یک دوربین oreo در قسمت پشتی خودش دارد‌.

سومین گوشی Honor

گزارشاتی به دست رسیده‌ است که می‌گویند، سومین گوشی این سری در راه است. طبق گزارشات، این گوشی جدید، باتری ۶۰۰۰ آمپری دارد. همچنین صحبت از صفحه نمایش ۷.۲ اینچی آن نیز، هست. ظاهراً این گوشی، یک دایره در قسمت پشتی خودش دارد.

Honor X20
گوشی Honor X20

مشخصات ظاهری

گوشی Honor X20 Max، یک جانشین طبیعی و بالقوه برای Honor X10 Max، خواهد بود. مدل X10 در تابستان ۲۰۲۰ عرضه شده بود. طبق گزارشات به دست رسیده، این گوشی جدید، صفحه نمایش ۷٫۱ اینچی دارد. همه صفحه‌نمایش‌های Honor، پیش از این، کوچک‌تر از این گوشی جدید بوده‌اند. و Honor X20 Max، بزرگ‌ترین صفحه‌نمایش را در بین گوشی‌های Honor دارد.

Honor X20
مشخصات ظاهری Honor X20

مشخصات سخت‌افزاری

علاوه‌بر صفحه‌نمایش، و ویژگی‌های ظاهری، در گزارشات اشاره‌ای هم به چیپست این گوشی شده است. اینطور به نظر می‌آید که کمپانی، برای این گوشی جدید، از چیپست Dimensity 1100 استفاده کرده است.

 عرضه محصول

بزرگ‌ترین سوالی که در مورد Honor X20 Max مطرح است، قابلیت کمپانی honor برای عرضه آن است. آیا Honor توانایی صادر کردن این گوشی به کشور‌های دیگر و عرضه آن به بازار بین‌المللی را دارد؟ با توجه به سابقه Honor، در گوشی X10، کمی بعید به نظر می‌رسد. این گوشی در سال ۲۰۲۰، زیر پرچم هوآوی وارد بازار شد. به طوری که، بیشتر شبیه به نام تجاری جدید برند هوآوی به نظر می‌رسید.