ایسوس طبق برنامه از گوشی گیمینگ فوق العاده خود رونمایی کرد. ROG Phone 3 به صورت رسمی معرفی شده و از مشخصات و تصاویر رسمی آن پرده برداشته شده است. در ادامه مشخصات این گوشی فوق العاده را بررسی خواهیم کرد.

این گوشی اولین گوشی مجهز به پردازنده اسنپ دراگون ۸۶۵+ است که البته یک نسخه Strix Edition از این گوشی وجود دارد که با پردازنده اسنپ دراگون ۸۶۵ روانه بازار خواهد شد. سرعت پردازش این گوشی به ۳٫۰۹ گیگاهرتز رسیده است که یک سرعت فوق العاده به حساب می‌آید. همچنین پردازش گرافیکی گوشی نسبت به نسخه قبلی ۱۰ درصد بهبود داشته است. رم استاندارد گوشی ۱۲ گیگابایت است که البته یک نسخه ویژه ولی گران تر با رم ۱۶ گیگابایت نیز برای این گوشی عرضه خواهد شد.

 

 

صفحه نمایش گوشی ۶٫۶ گیگاهرتزی است و از نوع AMOLED است و نرخ تازه سازی آن ۱۴۴ هرتزی می‌باشد که فوق العاده محسوب می‌شود. باتری گوشی ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد و با سرعت ۳۰ واتی شارژ می‌شود. طبق گفته ایسوس در مدت زمان ۴۶ دقیقه این گوشی تا ۷۰ درصد شارژ می‌شود.

دوربین گوشی یک ماژول سه گانه است که شامل لنز اصلی ۶۴ مگاپیکسلی، یک لنز ۱۶ مگاپیکسلی و سنسور ماکرو ۵ مگاپیکسلی می‌باشد. دوربین سلفی گوشی نیز ۲۴ مگاپیکسلی است که درون یک حفره قرار گرفته است.

 

ایسوس-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین-04

 

قیمت نسخه با رم ۱۲ و حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایت ROG Phone 3 معادل ۱۰۰۰ یورو است و نسخه رم ۱۶ آن ۱۱۰۰ یورو می‌باشد. البته نسخه با رم ۸ و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت گوشی هم موجود است و قیمتی معادل ۸۰۰ یورو خواهد داشت.

 

ایسوس-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین-04