برند ردمی چند ساعت پیش جزئیات تازه‌ای ازجمله تاریخ معرفی را درباره گوشی گیمینگ جدیدش اعلام کرد. این گوشی جدید قرار است ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت) به عنوان عضو تازه‌ای از خانواده گوشی هوشمند ردمی K40 معرفی شود.

ردمی-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
ردمی-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

نام تجاری این گوشی جدید گیمینگ Redmi K40 Game Enhanced Version است و با نسخه استاندارد این خانواده تفاوت‌هایی دارد. در طراحی ظاهری این گوشی گیمینگ، چیزی شبیه شانه در کناره بدنه طراحی شده است که در حالت افقی دست گرفتن گوشی بالا قرار می‌گیرد. طراحی دوربین هم در این گوشی جدید متفاوت است. ردمی همچنان به طراحی ماژول اصلی با دو لنز بزرگ در توسعه این گوشی جدید هم ادامه داده است اما این ماژول همچنین دارای لنز سوم در میانه ماژول اصلی خواهد بود. همچنین نوار LED دور ماژول طراحی شده است که در حالت فعال شدن Game Mode روشن می‌شود.

وضعیت Game Mode به کمک یک دکمه فیزیکی فعال می‌شود که درست کنار تریگر گیمینگ قرار دارد. بدین ترتیب احتمالا دکمه‌های تنظیم صدای دستگاه در کناره سمت چپ بدنه قرار می‌گیرند اما اگر شاهد تعبیه همه دکمه‌های فیزیکی در یک طرف بدنه باشیم هم همچنان جای تعجبی نیست.

هنوز یک هفته دیگر تا تاریخ رونمایی رسمی از این گوشی جدید باقی مانده است و انتظار می‌رود که در این مدت شاهد افشای جزئیات بیشتری از گوشی هوشمند Redmi K40 Game Enhanced Version باشیم.