نوکیا روز گذشته از یک گوشی میان رده و سطح پایین جدید به نام نوکیا ۲٫۳ رونمایی کرد که اتفاقا قیمت پایین و اقتصادی هم دارد. این گوشی همچنین در کنار مشخصات فنی سطح پایین و ابتدایی از نوع اندروید وان توسعه یافته است و به زودی قادر به دریافت به روزرسانی نرم افزاری اندروید ۱۰ هم خواهد بود. گوشی جدید نوکیا ۲٫۳ را همچنین می‌توانیم به نوعی نسخه سطح پایین از گوشی گوگل پیکسل بدانیم؛ زیرا به روزرسانی عمده به مدت دوسال و دریافت بسته امنیتی به مدت سه سال برای آن تضمین شده است. علاوه بر این، از روزهای آینده شاهد عرضه گوشی جدید نوکیا ۲٫۳ در بازارهای جهانی هم خواهیم بود.

هواوی-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
هواوی-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

نوکیا در حال حاضر گوشی‌های متنوعی را در بازار موبایل دارد. البته نوکیا در بخش گوشی‌های سطح بالا و پرچمدار اسم برجسته‌ای ندارد، اما این موضوع در بخش میان رده بازار صحت ندارد. گوشی‌های میان رده نوکیا در بازار بسیار به کاربران توصیه شده است و مخصوصاً اگر به خدمات پس از فروش قوی نیاز دارید، حتماً سراغ محصولات این برند نامی بروید. نوکیا در حال حاضر بهترین برند موجود در بازار موبایل از نظر پشتیبانی مشتریان است.
گوشی جدید نوکیا ۲٫۳ طراحی ساده‌ای دارد. در نمای روبرو می‌توانیم نمایشگر را با ناچ و حاشیه پایین صفحه ببینیم که البته کمی ضخیم است. فریم این گوشی تخت توسعه یافته و جنس پنل پشتی آن هم از پلاستیک ساخته شده است. البته چنس این پنل از نوع براق و صاف نیست و طرح خاصی روی آن به اجرا درآمده است تا از سر خوردنش هم جلوگیری کند.
حسگر اثرانگشت از هیچ نوعی برای این گوشی جدید در نظر گرفته نشده اما به دکمه اختصاصی دستیار هوشمند گوگل و امکان تشخیص چهره به لطف دوربین جلو مجهز شده است. در پنل پشتی هم دوربین اصلی با لنزهای دوگانه تعبیه شده است. نوکیا ۲٫۳ یک گوشی ارزان با طراحی ساده و بهینه است.
گوشی جدید نوکیا ۲٫۳ در رنگ سبز، شنی و زغالی معرفی شده است و ۱۲۱ دلار قیمت دارد.

هواوی-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
هواوی-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین