کمپانی نوبیا رسما اعلام کرده است که پرچمدار تازه خود را ۸ اوت (۱۸ مرداد) رسما معرفی می‌کند. منظور از این پرچمدار تازه گوشی Nubia Z20 است. به نظر می‌رسد که این گوشی هوشمند تازه از برند نوبیا قرار است تازه‌ترین و بهترین گوشی با بالاترین سطح کیفی دوربین باشد. نوبیا چندی پیش برای اثبات ادعای خود اقدام به انتشار برخی نمونه‌های تصاویر ثبت شده توسط دوربین Z20 کرد. با توجه به این نمونه تصاویر به خوبی می‌توان مشاهده کرد که سطح تصویربرداری دوربین این گوشی تازه نوبیا واقعا بالا است. همچنین تصویر زنده تازه‌ای منتسب به Z20 نوبیا منتشر شده است تا نمای پنل جلوی آن را هم به نمایش بگذارد.

پیش از این نی فی، مدیر ارشد نوبیا، اعلام کرد که Z20 در هر دو پنل جلو و پشت خود هیچ رقیب قدرتمندی نخواهد داشت. با مشاهده تصویر زیر هیچ دوربین سلفی در پنل جلوی این گوشی پرچمدار نوبیا دیده نمی‌شود. بدین ترتیب گوشی نوبیا Z20 یا از دوربین پاپ آپ برخوردار است یا از طراحی مانند Nubia X بهره می‌برد.

نوبیا-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

اگر دوربین سلفی این گوشی به شکل پاپ آپ طراحی شود، احتمالا وضوح تصویر و کیفیت لنز آن بالا خواهد بود. در حال حاضر بزرگ‌ترین لنز دوربین سلفی موجود در بازار ۳۲ مگا پیکسلی است.

البته ما حدس می‌زنیم که رویکرد نوبیا در توسعه دوربین سلفی مانند Nubia X باشد. بدین ترتیب Z20 از دوربین اصلی قدرتمند بهره می‌برد که البته به عنوان دوربین سلفی هم عمل می‌کند. بدین ترتیب دوربین گوشی قادر خواهد بود در هر شرایطی در ثبت تصاویر سلفی و معمول با کیفیت بالا عمل کند.