گوشی هوشمند موتورولا One Vision مجهز به نرم افزار اندروید وان در ماه مه سال ۲۰۱۹ میلادی معرفی شد. حالا یک نسخه جدید از این دستگاه با نام تجاری Motorola One Vision Plus با برخی مشخصات کلیدی فنی‌اش در Android Enterprise Recommended دیده شده است.

در فهرست مشخصات منتشر شده و منتسب به این گوشی جدید جزئیات مهمی به جز چند پارامتر اصلی دیده نشده است. با توجه به این صفحه که حالا همچنین حذف شده است، گوشی جدید موتورولا One Vision Plus از نمایشگر ۶٫۳ اینچی بهره می‌برد. این گوشی هوشمند همچنین از ۴ گیگابایت رم، ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و اندروید ۹٫۰ پای پیش فرض برخوردار است و از NFC برای پرداخت موبایلی پشتیبانی می‌کند.

در کنار این فهرست مشخصات، تصویری هم از این گوشی جدید دیده می‌شود. البته این تصویر مشخصا به One Vision Plus تعلق ندارد و تصویر گوشی هوشمند Moto G8 Plus است که در مشخصات فنی به گوشی  جدید موتورولا One Vision plus شباهت‌هایی دارد.

موتورولا-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

نسخه قبلی گوشی موتورولا One Vision از پردازنده داخلی سامسونگ اگزینوس ۹۶۰۹ قدرت می‌گرفت. از آنجا که نسخه plus در برخی مشخصات فنی با مدل Moto G8 Plus اشتراک دارد، پردازنده آن ممکن است کوالکام اسنپدراگون ۶۶۵ یا مدل بالاتری باشد. همچنین ممکن است که از پردازنده اگزینوس ۹۶۱۱ که همچنین گوشی سامسونگ Galaxy A51 ، Galaxy M31 و Galaxy M21 به آن مجهز شده است قدرت بگیرد.

در هر صورت با نزدیک شدن به تاریخ معرفی این گوشی، انتظار می‌رود اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر شود.