حتما گوشی ایسوس ROG Phone 5 و شکستن آن را در تست خمیدگی به یاد دارید. اگر فکر می‌کنید گوشی گیمینگ جدید لنوو Legion Duel 2 می‌تواند مقاومت بیشتری داشته باشد، باید بگوییم سخت در اشتباهید و خبر نا امید کننده ای برایتان داریم!

متاسفانه پاسخ این سول منفی است. لنوو Legion Duel 2 نیز دقیقا مانند ROG Phone 5 توانایی تحمل اینگونه فشار را ندارد و زک از کانال یوتوب JerryRigEverything آن را در این ویدیو اثبات می‌کند.
همه چیز در ابتدا همانگونه که انتظار دارید پیش می‌رود و صفحه نمایش با اعمال سختی موس سطح ۶، کمی خراشیده می‌شود و با افزایش فشار به سطح ۷، خراش‌های عمیق‌تری را خواهیم دید. جنس اطراف گوشی فلزی است و دوربین‌های اصلی و سلفی نیز بر روی خود محافظ شیشه‌ای دارند.
صفحه نمایش در برابر آتش تا ۳۳ ثانیه دوام می‌آورد و پس از آن پیکسل‌ها دچار مشکل شده و دیگر به درستی روشن نمی‌شوند. عملکرد گوشی در این زمینه نیز مانند سایرین بوده و زیاد تفاوت ندارد.


اما در آزمایش خمیدگی همه‌چیز تغییر کرده و این گوشی با فشار کمتری نسبت به ROG Phone 5، به راحتی می‌شکند و به دو نیم تقسیم می‌شود. خط‌های آنتن قرار گرفته در کناره‌های این گوشی نقطه ضعف آن محسوب شده و با توجه به قرار گرفتن‌ آنها به صورت قرینه، شکستن گوشی بسیار آسان است. خط‌های آنتن دیگری نیز در کناره‌های ماژول وسطی دوربین قرار داشته تا شکستن گوشی را از قبل راحت تر کرده و میبینیم که گوشی شکسته و به سه بخش مجزا تقسیم شده! البته شیشه جلو همچنان سالم باقی مانده است.
اگر به نگهداری گوشی‌ خود در جیب عقب شلوار عادت دارید و ممکن است روی آن بنشینید، بهتر است هرگز این گوشی گیمینگ را نخرید.