خانواده گوشی سامسونگ Galaxy S22

حالا پس از معرفی جدیدترین گوشی‌های اپل آیفون، شاهد انتشار شایعه‌ها و خبرهایی درباره خانواده گوشی سامسونگ Galaxy S22 Ultra هستیم که انتظار می‌رود سال آینده معرفی شوند. رویداد بعدی آنپکد برند سامسونگ احتمالا در اوت آینده برگزار می‌شود و انتظار داریم که خانواده Galaxy S22 به همراه تبلت هوشمند Tab S8 در خلال آن رونمایی شود.

معرفی سه مدل گوشی جدید

تقریبا همه در بازار موبایل پیش بینی می‌کنند که سال آینده هم مانند سال جاری شاهد معرفی سه مدل گوشی جدید به نام‌های Galaxy S22، S22 Plus و S22 Ultra باشیم. اغلب شایعه‌ها و اخبار افشا شده هم درباره خانواده سه گانه بوده است که در این میان می‌توانیم به اطلاعاتی نظیر ابعاد نمایشگر، ظرفیت باتری و رنگ بندی احتمالی آن‌ها اشاره کنیم. حتی برخی ابعاد احتمالی این سه گانه سامسونگ را با خانواده جدید اپل آیفون ۱۳ که اخیرا معرفی شدند هم مقایسه کرده‌اند.

تازه‌ترین شایعه منتشر شده

حالا تازه‌ترین شایعه منتشر شده درباره گوشی جدید سامسونگ ادعا می‌کند که Galaxy S22 Ultra  دارای قلم استایلوس یا همان S Pen است و حتی درگاه داخلی مخصوص هم برای تعبیه این قلم هوشمند در بدنه گوشی مذکور در نظر گرفته شده است. در ادامه این خبر چند تصویر رندری منتسب به گوشی سامسونگ Galaxy S22 Ultra هم منتشر شد و این خبر را تایید کرد. افشاگر OnLeaks هم نام تجاری Galaxy S22 Pro را افشا کرد که احتمالا همان Galaxy S22 Plus است.

اطلاعاتی درباره روند نامگذاری جدید

یک منبع دیگر هم در توییتر مدعی شده است که اطلاعاتی درباره روند نامگذاری جدید در سامسونگ دارد. او می‌گوید گوشی موردانتظار Galaxy S22 Plus به S22 Pro تغییر نام می‌دهد و همچنین گوشی سطح بالای این سری که در خبرها و گزارش‌ها آن‌ را تحت عنوان Galaxy S22  می‌شناسیم هم همان Galaxy Note 22 Ultra است. منبع مذکور می‌گوید این روند همچنان در دست بررسی قرار دارد و نهایی شده است.