تقریبا ۶ ماه از عرضه گوشی سامسونگ خانواده Galaxy S21 زمان می‌گذرد و در حالی که دیگر قرار نیست گوشی جدید از خانواده Note عرضه شود، این غول تکنولوژی باید پرچمداران خودش را به نحوی به روزرسانی کند و جدید نگه دارد.

شایعه شده است که سامسونگ می‌خواهد رنگ بندی خانواده گوشی هوشمند Galaxy S21 را توسعه ببخشد و آن‌ها را در نیمه دوم ۲۰۲۱ روانه بازار کند. برخی از این نسخه‌ها پیش از معرفی گوشی جدید Galaxy Z Flip عرضه می‌شوند و سایر رنگ‌ها بعد از آن تا اواخر سال جاری میلادی به خانواده محبوب S اضافه خواهند شد.

هنوز به طور دقیق نمی‌دانیم چه رنگ‌هایی در راه هستند اما همچنین گفته می‌شود که سامسونگ ممکن است در این نسخه‌ها حافظه داخلی تازه‌تری هم معرفی کند. بدین ترتیب احتمال دارد به زودی شاهد معرفی گوشی سامسونگ Galaxy S21 مجهز به ۱۲ گیگابایت رم و Galaxy S21 Ultra با ۱ ترابایت حافظه داخلی باشیم.

کارشناسان معتقدند که سامسونگ با این اقدام خود امیدوار است که شاهد افزایش فروش گوشی‌های خانواده Galaxy S21 در تعطیلات سال نوی میلادی باشد. البته انتظار می‌رود که گوشی جدید Galaxy S21 FE هم تا آن زمان عرضه شود.

دو گوشی جدید Galaxy Z Flip 3 و Z Fold 3 هم دو مدل گوشی مهم دیگر برای کمپانی سامسونگ به شمار می‌روند. این غول تکنولوژی پیش بینی کرده است تا آخر سال ۲۰۲۱ مجموعا تعداد ۷ میلیون دستگاه از این گوشی‌های هوشمند را به فروش برساند.