مدت‌ها از حضور پرچمدار سامسونگ Galaxy S20 و عرضه آن به بازار می‌گذرد و دیگر باید خودمان را برای رونمایی از نسل جدید آن آماده کنیم. انتظار می‌رود که خانواده این گوشی جدید Galaxy S21 نام گذاری شود. همچنین برخی تصاویر رندری منتسب به این گوشی سامسونگ روز گذشته در فضای وب منتشر شده است.

در ابتدای این گزارش باید خاطرنشان کنیم که در هیچ شایعه مرتبطی به تغییرات چشمگیر در طراحی ظاهری گوشی جدید Galaxy S21 اشاره نشده است. همچنین این مهم در تصاویر رندری پیش رو به خوبی دیده می‌شود. گوشی جدید Galaxy S21 مخصوصا در پنل جلو بسیار شبیه به Galaxy S20 طراحی شده است و همچنین در طراحی پنل پشتی هم شبیه به پرچمدار اخیر سازنده یعنی Galaxy Note 20 به نظر می‌رسد. ظاهرا مهم‌ترین تفاوت این دو نسل، مجهز شدن گوشی جدید Galaxy S21 به قلم استایلوس است. با توجه به برخی شایعه‌های پرتکرار، کمپانی سامسونگ تا اطلاع ثانوی نسل جدیدی از خانواده نوت خود معرفی نمی‌کند و ممکن است تنها به عرضه قلم استایلوس جدید و بهینه سازی شده تا حداقل دو نسل آینده بسنده کند.

مشخصات احتمالی باتری در گوشی جدید Galaxy S21 و Galaxy S21 Plus

پس از عرضه پرچمدار اخیر سامسونگ از خانواده Galaxy Note 20، حالا انتشار شایعه‌ها درباره پرچمدار خانواده بعدی از سری Galaxy S21 برای سال آینده آغاز شده است. این بار در پایگاه داده‌های رگولاتوری ۳C به دو گوشی جدید Galaxy S21 و S21 Plus اشاره شده و مجوز برای آن‌ها صادر شده است.

مجوز ۳C برای این دو گوشی سامسونگ جزئیات زیادی ندارد و بیشتر به باتری آن‌ها پرداخته است. یک گوشی هوشمند با شناسه SM-G996 (Galaxy S21) باتری BE-BG996ABY و ظرفیت ۴۶۶۰ میلی آمپرساعت دارد و گوشی دیگر با شناسه SM-G991 (Galaxy S21Plus) از باتری EB-BG991ABY با ظرفیت ۳۸۸۰ میلی امپر ساعت قدرت می‌گیرد.

هر دو باتری توسط کمپانی چینی Ningde Amperex Technology Limited توسعه یافته است و انتظار می‌رود که ظرفیت معمول هر دو از آنچه ذکر شده است کمی بیشتر باشد.