خانواده گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس ۲۰ نتوانسته است آنچنان که باید، عملکردی فوق العاده را از خود به نمایش بگذارد. علاوه بر این، حالا نتیجه بنچمارک دوربین مدل گلکسی اس ۲۰ اولترا خبری ناامید کننده‌تر شده است. این گوشی سامسونگ که اتفاقا روی عملکرد و کیفیت دوربین متمرکز شده است، با امتیاز ۱۲۲ متاسفانه در رتبه هفتم گوشی‌های هوشمند از نظر عملکرد کلی دوربین در پایگاه بنچمارک DxOMark قرار گرفته است. همچنین حالا بنچمارک مذکور نشان داده که نتیجه دوربین سلفی این گوشی سامسونگ شگفت انگیز بوده است.

بسیاری از کاربران حالا هنگام خرید گوشی‌های هوشمند، بخش دوربین را به خوبی ارزیابی و بررسی می‌کنند. به همین خاطر، بهترین گوشی‌های هوشمند را از نظر عملکرد دوربین برای شما فهرست کرده‌ایم.

نتیجه بنچمارک DxOMark برای گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا

گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا در رتبه دوم و پس از گوشی هوآوی P40 Pro قرار گرفته است. این گوشی که رکورد امتیاز ۸۷ را برای تضاد و اکسپوژر در دوربین سلفی کسب کرده است، گفته می‌شود که در هر شرایط نوری می‌تواند نور محیط را به خوبی توسط لنز دوربین جذب کند. کمپانی سامسونگ که مشکل عدم انتقال رنگ‌ها به خوبی را رفع کرده، حالا توانسته است در این مدل نور طبیعی را به خوبی توسط دوربین به ثبت برساند.

هرچند گزارش شده است که دوربین این گوشی سامسونگ در شرایط با نور کم کیفیت چندان مساعدی ندارد، همچنان گفته می‌شود که سطح آن متوسط ارزیابی می‌شود.

امکان فیلم برداری ۴K با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه در دوربین جلوی این گوشی سامسونگ، ویدیوهایی با جزئیات خوب به ثبت می‌رساند که همچنین رنگ‌ها در آن شفاف هستند و تصاویر با عمق تصویر مناسب دیده می‌شوند.