سال گذشته سامسونگ دو گوشی هوشمند Galaxy M10 و Galaxy M20 را معرفی کرد که پس از آن هم Galaxy M30 به آن‌ها اضافه شد. حالا یک سال پس از معرفی رسمی آن، به نظر می‌رسد که به زودی شاهد رونمایی رسمی از نسل جدیدش تحت عنوان Galaxy M31 خواهیم بود.

در خلال ماه‌های اخیر برخی شایعه‌ها و گزارش‌ها درباره گوشی سامسونگ Galaxy M31 منتشر شد اما حالا ظاهرا سامسونگ ماشین انتشار تیزرهای تبلیغاتی خودش را در این زمینه روشن و فعال کرده است. این غول تکنولوژی در جدیدترین تیزر تبلیغاتی خودش به تعبیه دوربین ۶۴ مگا پیکسلی در گوشی جدید Galaxy M31 اشاره کرده است.

در دسامبر سال گذشته، شاهد بودیم که کمپانی سامسونگ یک نسخه به روزرسانی شده از گوشی هوشمند Galaxy M30 خود را به نام Galaxy M30s معرفی کرد. این نسخه با پردازنده داخلی بهتر، باتری بزرگ‌تر با ظرفیت ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت و همچنین دوربین‌های بهبود یافته معرفی شد. همچنین دوربین آن در مقایسه با ماژول سه گانه ۱۳ + ۵ + ۵ مگا پیکسلی در Galaxy M30 به سه گانه پیشرفته‌تر ۴۸ + ۸ + ۵ مجهز شده بود.

گوشی سامسونگ Galaxy M31 در راه است

اولین اخبار درباره گوشی سامسونگ Galaxy M31 از اوت سال گذشته منتشر شد. اغلب این گزارش‌ها متفق القول بودند که دوربین اصلی در گوشی مذکور لنز استاندارد ۴۸ مگا پیکسلی را حفظ می‌کند. از طرفی حالا تصویر تیزر رسمی جدید که در توییتر منتشر شده است، به دوربین Galaxy M31 اشاره دارد و مشخصا از لنز ۶۴ مگا پیکسلی برای آن یاد می‌کند.

سامسونگ-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

در این تیزر تبلیغاتی همچنین عبارت‌هایی مانند Galaxy M31 و MegaMonster دیده می‌شود که ممکن است به حفظ باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی در این گوشی هوشمند اشاره داشته باشد. علاوه بر این موارد، به احتمال معرفی گوشی مذکور در آینده نزدیک هم اشاره شده است.

گوشی سامسونگ Galaxy M31 مجهز به پردازنده اگزینوس ۹۶۱۱، ۶ گیگابایت رم و نرم افزار سیستم عامل اندروید ۱۰ قبلا در پایگاه بنچمارک Geekbench هم دیده شده است. بدین ترتیب قدرت در این مدل با گوشی قبلی به نام Galaxy M30s یکسان خواهد بود اما شاهد ترکیب بهتری در بخش دوربینش هستیم. از طرفی هنوز نمی‌دانیم تغییری در طراحی نمایشگر این مدل اعمال می‌شود یا همچنان ناچی شبیه به نسل قبلی خواهد داشت. ممکن است در آینده نزدیک باز هم تیزرهای تبلیغاتی در این زمینه منتشر شود و سامسونگ جزئیات بیشتری را در این باره به اشتراک بگذارد. انتظار می‌رود که این گوشی هوشمند در خلال هفته‌های آینده معرفی شود زیرا سامسونگ اخیرا قیمت رسمی عرضه را برای گوشی Galaxy M30s خود کاهش داده است.