به دنبال انتشار شایعه‌ها مبنی بر تلاش کمپانی سامسونگ برای معرفی یک خانواده گوشی جدید در بازار هند، روز گذشته همچنین شاهد بودیم که صفحه پشتیبانی وب‌سایت برای گوشی جدید Galaxy F41 در سایت مخصوص هند در دسترس قرار گرفت. انتظار می‌رود که این خانواده گوشی جدید Galaxy F در بازه قیمت حدودی ۲۰۰ تا ۲۷۰ دلار در بازار هند معرفی شود. علاوه بر این، هند احتمالا یکی از اولین بازارهای دریافت کننده گوشی مذکور خواهد بود.

گوشی سامسونگ Galaxy F41 در کنسول گوگل پلی

بر اساس فهرست مشخصات کنسول گوگل پلی از گوشی Galaxy F41، این دستگاه سامسونگ نمایشگر فول اچ دی پلاس ۱۰۸۰ در ۲۳۴۹ با تراکم پیکسلی ۴۲۰ DPI دارد و از پردازنده اگزینوس ۹۶۱۱ به همراه ۶ گیگابایت رم بهره می‌برد. به نظر می‌رسد که این دستگاه جدید با گوشی‌های سامسونگ از خانواده Galaxy M سازگار باشد و برای مثال می‌توان آن را با گوشی سامسونگ Galaxy M31 مقایسه کرد. در آخر باید به نرم افزار سیستم عامل OneUI مبتنی بر اندروید ۱۰ به طور پیش فرض اشاره کنیم.

سامسونگ-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

از طرف دیگر هم یک افشاگر هندی تصویر شماتیک مربوط به گوشی جدید Galaxy F41 را منتشر کرد. بر اساس این تصویر، ناچ قطره‌ای در نمایشگر دستگاه دیده می‌شود. برای دوربین اصلی آن هم به ماژول دوربین سه گانه در پنل پشتی اشاره شده است. این گوشی همچنین به پورت ارتباطی USB-C در لبه پایین و در میان حفره‌های بلندگو و جک ۳٫۵ میلی متری صوتی مجهز می‌شود.

سامسونگ-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

خانواده‌ای با قابلیت برجسته در دوربین

گوشی‌های هوشمند متمرکز بر قابلیت دوربین می‌توانند کاربران بسیاری را به خود جذب کنند. همانطور که می‌دانید، گوشی‌های توانمندی در حال حاضر در بخش ارزان قیمت و اقتصادی بازار موبایل وجود دارد اما جای گوشی مبتنی بر دوربین توانمند در این میان خالی است. امروزه بسیاری از گوشی‌های اقتصادی هم دوربین اصلی چهارگانه دارند اما در این میان تنها لنز استانداردشان باکیفیت و سطح بالا است. درواقع سازندگان سایر لنزها را در ماژول صرفا برای زیبایی اضافه می‌کنند.

بدین ترتیب سامسونگ فرصت را غنیمت شمرده است تا هرچه سایر سازندگان لنزهای ماکرو، عمق تصویر و تله فوتو را در گوشی‌های میان رده و اقتصادی خود حذف کرده‌اند، این بار در گوشی‌های خانواده Galaxy F به کار بگیرد.