سامسونگ کمپانی سازنده‌ای است که همواره از اشتباهات قبلی خود درس می‌گیرد و تلاش می‌کند تا در تجربه‌های تازه دیگر آن‌ها را تکرار نکند. این اتفاق مخصوصاً درباره معرفی و عرضه گلکسی نوت ۷ رخ داد و حالا دوباره در عرضه گلکسی فولد تکرار شده است. البته مشکلاتی که برای این دو گوشی پیش آمد کاملاً متفاوت و غیرقابل مقایسه است، اما ماهیت بروز مشکل یکسان است. پس از آنکه مشکلی در طراحی و ساخت گوشی سامسونگ گلکسی فولد پیدا شد، این سازنده مجبور شد روند عرضه نهایی را چندین ماه به تأخیر بیندازد. حالا گوشی منعطف سامسونگ سرانجام ماه‌ها پس از بازه زمانی که منتظرش بودیم در برخی بازارهای منتخب سازنده عرضه شده است. در این میان چین آخرین بازاری به شمار می‌رود که گلکسی فولد در آن به فروش رسیده است.

بر اساس ادعای کمپانی سامسونگ در حساب رسمی Weibo این سازنده، همه دستگاه‌های ۲۰۰۰ دلاری گلکسی فولد تنها ظرف مدت ۵ دقیقه در چین به فروش رسیده است. از طرفی هم متاسفانه نمی‌دانیم تعداد این دستگاه‌ها چقدر بوده و سامسونگ آمار دقیقی را اعلام نکرده است. به همین خاطر هنوز نظر قطعی نمی‌توانیم صادر کنیم. اگر موجودی سامسونگ تنها ۱۰۰۰ دستگاه بوده، فروش این تعداد در بازار چین اصلاً چشمگیر و شگفت انگیز نخواهد بود.

سامسونگ-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

متاسفانه سامسونگ در بازار چین نسخه بدون پشتیبانی از ۵G را از گوشی جدید گلکسی فولد خود به فروش رسانده است. به همین خاطر ممکن است بسیاری از کاربران مشتاق به خرید این دستگاه که همچنین تمایل به استفاده از نسل تازه شبکه‌های ارتباطی دارند، نتوانند گلکسی فولد را تهیه کنند. کمپانی کره‌ای سامسونگ هنوز اعلام نکرده است که با توجه به اتمام موجودی گلکسی فولد قرار است فروش سری بعدی در چه تاریخی آغاز شود.