هر روز که می‌گذرد، اطلاعات جدیدی از پرچمداران تازه سامسونگ منتشر می‌شود. خانواده گلکسی اس ۱۱ احتمالا در فوریه سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود، اما برخی از مشخصات اصلی آن از همین حالا افشا شده است. تا به حال خبرهای فراوانی از طراحی ظاهری و برخی امکانات این گوشی به بیرون درز کرده است. امروز هم می‌خواهیم به باتری و قابلیت‌های آن در این گوشی سامسونگ بپردازیم. با توجه به خبر جدید، گلکسی اس ۱۱ پلاس قرار است از سایر گوشی‌های هم خانواده خود متمایز شود و به بزرگ‌ترین باتری در خانواده گلکسی اس مجهز شود.

خبر خوش بعدی درباره پنل نمایش گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ است که گفته می‌شود سازنده آن را با نمایشگر بزرگ‌تر و پیشرفته‌تری روانه بازار خواهد کرد.

گوشی - گوشی جدید - گوشی موبایل - سامسونگ - قیمت گوشی - گوشی جدید - علاالدین
گوشی – گوشی جدید – گوشی موبایل – سامسونگ – قیمت گوشی – گوشی جدید – علاالدین

البته افزایش ظرفیت باتری الزاما به معنی افزایش دوام در آن نیست؛ زیرا اساسا گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ قطعاتی دارد که میزان مصرف انرژی را افزایش می‌دهد. برای مثال نرخ رفرش در نمایشگر این گوشی جدید از ۶۰ به ۱۲۰ هرتز می‌رسد که انرژی بیشتری را هم مصرف می‌کند.

گوشی - گوشی جدید - گوشی موبایل - سامسونگ - قیمت گوشی - گوشی جدید - علاالدین
گوشی – گوشی جدید – گوشی موبایل – سامسونگ – قیمت گوشی – گوشی جدید – علاالدین

براساس شایعه‌ها، گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ پلاس با نمایشگر ۶٫۹ اینچی و نرخ رفرش ۱۲۰ هرتزی توسعه پیدا می‌کند و همین موضوع می‌تواند به خوبی میزان افزایش مصرف انرژی توسط آن را نشان دهد.

سامسونگ همچنین از تکنولوژی شارژ سریع پشتیبانی می‌کند و بدین ترتیب شارژ کردن باتری بزرگ ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی در گوشی جدید گلکسی اس ۱۱ پلاس نباید دشوار باشد.