کمپانی ال جی قصد دارد امسال یک گوشی جدید با طراحی خلاقانه و عجیب تحت عنوان Wing عرضه کند. این گوشی جدید نمایشگر دوگانه چرخشی دارد که در حالت معمول نمایشگر دوم پشت دستگاه قرار گرفته است و کمپانی سازنده هم با توجه به این طراحی ارائه تجربه کاربری فوق العاده‌ای را وعده داده است. این گوشی هنوز معرفی نشده است و نمی‌دانیم باتوجه به قالب طراحی نامتعارف آن ممکن است چه مزایایی داشته باشد. به نظر می‌رسد که بازاریاب‌های ال جی مسیر دشواری پیش رو دارند و به سختی باید به کاربران توضیح دهند که چرا باید تقریبا ۱۰۰۰ دلار برای خرید چنین گوشی هوشمندی با این طراحی عجیب پرداخت کنند.

از طرفی به نظر می‌رسد که LG Wing تنها آغاز مسیر کمپانی ال جی برای عرضه گوشی‌های هوشمند با طراحی عجیب و غریب است. حالا مشخص شده که این گوشی جدید درواقع بخشی از یک پروژخ مدت دار سازنده تحت عنوان Project Line است. هدف اصلی عرضه این محصول هوشمند یافتن راه‌های تازه برای تعامل بهتر با دستگاه‌های همراه، تمرکز روی ایجاد تغییر در نیازهای در حال تغییر مصرف کنندگان امروزی و استانداردهای چالش برانگیز مدرن است. کمپانی ال جی همچنین معتقد است که گوشی جدید LG Wing به شجاعانه‌ترین گوشی جدید به همراه قالب طراحی نوین تبدیل می‌شود که همچنین توانمندی‌های جدید آن را نمی‌توان در گوشی‌های هوشمند امروزی پیدا کرد.

در حال حاضر می‌دانیم که گوشی جدید LG Wing با نمایشگر اصلی ۶٫۸ اینچی توسعه یافته و یک نمایشگر ثانویه ۴ اینچی هم پشت آن قرار گرفته است. این گوشی هوشمند احتمالا از پردازنده داخلی کوالکام اسنپدراگون ۷۶۵G قدرت می‌گیرد و ۸ گیگابایت رم و نرم افزار سیستم عامل اندروید ۱۰ دارد.

احتمال معرفی گوشی جدید Wing در تاریخ ۲۴ شهریور

در خلال ماه‌های اخیر گزارش‌های متعددی درباره گوشی جدید ال جی Wing منتشر شده است. پس از انتشار این خبرها حالا به نظر می‌رسد که به تاریخ رونمایی بسیار نزدیک شده‌ایم. کمپانی کره‌ای ال جی اخیرا تاریخ رونمایی رسمی از این گوشی جدید خود را رسما تایید کرد. بدین ترتیب که گوشی جدید LG Wing قرار است ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور) رسما معرفی شود.