گوگل روز گذشته یک میان رده جدید را به نام Pixel 4A معرفی کرد. این غول تکنولوژی البته برنامه‌های خود را برای پرچمداران تازه فراموش نکرده است و گوشی Pixel 5 هم همچنان در دست توسعه و نوبت معرفی قرار دارد.

یک افشاگر معتبر به نام ایشان اگروال یک پوستر تبلیغاتی گوگل را در حساب شخصی خودش منتشر کرده است که گوشی جدید Pixel 5 را در کنار گوشی تازه معرفی شده Pixel 4A به نمایش می‌گذارد.

این افشاگر ادعا می‌کند که گوشی Pixel 5 سمت چپ قرار دارد و از نظر ابعاد بدنه  کوچک‌تر از Pixel 4A ساخته می‌شود. گوشی جدید Pixel 5 همچنین بدنه سطح بالاتری از جنس فلزی دارد در حالی که میان رده تازه Pixel 4A با بدنه پلاستیکی توسعه پیدا کرده است. این گوشی جدید همچنین دکمه پاور به رنگ سفید در کناره بدنه خود دارد.

هنوز اطلاعات دقیقی درباره این گوشی نسل آینده گوگل در دسترس نیست اما انتظار می‌رود که سازنده آن را به پردازنده داخلی سطح بالای کوالکام اسنپ‌دراگون مجهز کند. همچنین هنوز مشخص نیست که مدل Pixel 5 XL هم در دست توسعه قرار دارد یا خیر.

کمپانی گوگل معمولا در ماه اکتبر گوشی‌های پرچمدار جدید خود را معرفی می‌کند. به همین خاطر ممکن است که امسال هم در همین بازه زمانی شاهد معرفی گوشی جدید پیکسل ۵ باشیم.