در اولین ماه‌های سال ۲۰۲۰ چندین گوشی سطح بالا و پرچمدار از برندهای متفاوت معرفی شد. همچنین قرار است که در ماه مارس هم شاهد رونمایی از برخی محصولات جدیدتر باشیم که در این میان گفته می‌شود گوشی‌های هوآوی P40 و P40 Pro از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. علاوه بر گوشی‌های مذکور، گوشی‌های چینی و پرچمدار وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو از مورد انتظارترین گوشی‌هایی هستند که امسال معرفی می‌شوند. این گوشی‌های جدید هم قرار است در نیمه اول سال ۲۰۲۰ رسما روانه بازار بشوند. امروز اطلاعات تازه و جالب توجهی درباره یکی از این دو مدل به دستمان رسیده است. طراحی گوشی جدید وان پلاس ۸ در حین ضبط یک تبلیغ تلویزیونی فاش شده است. از طرفی هم اغلب کاربران و کارشناسان معتقدند که افشای این بخش سهوی نبوده و بخشی از کمپین تبلیغاتی سازنده برای گوشی جدیدش است.

در این نوع فیلم برداری معمولا همه چیز با احتیاط کامل پیش می‌رود و چنین مناظری افشا نمی‌شود. فرضیه افشای عمدی از سوی کمپانی سازنده زمانی بیشتر قدرت می‌گیرد که شاهد حضور سلبریتی برجسته آمریکایی به نام رابرت داونی جونیور در این تصویر هستیم. ظاهرا وان پلاس در تبلیغات گوشی جدید خودش تصمیم گرفته است از حضور این ستاره محبوب کمک بگیرد.

وان پلاس ۸ یا وان پلاس ۸ پرو!

وان پلاس-گوشی-قیمت گوشی-موبایل-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین-خرید گوشی

حساب رسمی طرفداران ستاره محبوب رابرت داونی جونیور تصویری را از این سلبریتی در حالی منتشر کرده است که یک گوشی جدید و معرفی نشده را در دست خود دارد. توضیحات تصویر نشان می‌دهد که هنگام ضبط تصویری مخصوص برای وان پلاس گرفته شده است. با بزرگنمایی این تصویر همچنین به خوبی می‌توان متوجه شد دستگاهی که در دستان این هنرمند قرار دارد، هیچکدام از گوشی‌های هوشمند فعلی وان پلاس نیست و به همین خاطر انتظار می‌رود که به زودی شاهد رونمایی رسمی از آن باشیم.

حساب اینستاگرامی منتشر کننده این تصویر حدودا ۱۵۰ هزار دنبال کننده دارد و این تصویر هم کیفیت بسیار خوبی دارد. حتی به نظر می‌رسد که این تصویر عمدا به ثبت رسیده باشد. این محتمل‌ترین سناریو است و بیش از هرچیز به اولین قدم کارزار تبلیغاتی کمپان وان پلاس در ترویج وان پلاس ۸ تبدیل شده است.

از این تصویر مشخص است که طراحی ظاهری دوربین و فلش LED با تصاویر رندری که تا به حال منتسب به گوشی جدید وان پلاس ۸ منتشر شده در یک راستا قرار دارد. جزئیات دیگری را نمی‌توانیم از این تصویر استخراج کنیم.