پیش از این هم می‌دانستیم که گوشی هوشمند شیائومی Mi 11 Pro در نیمه اول سال ۲۰۲۱ معرفی می‌شود. این گوشی جدید درواقع تازه‌ترین پرچمدار کمپانی شیائومی شناخته می‌شود و انتظار داریم از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی این سازنده بهره بگیرد.

دوربین در گوشی جدید Mi 11 Pro

روز گذشته یک وبلاگ نویس مشهور افشا کرد که گوشی جدید Mi 11 Pro از دوربین چهار گانه با گشودگی لنز بالا و همچنین پشتیبانی از بزرگنمایی تا ۱۲۰ برابر بهره می‌برد. او همچنین اعلام کرد که چینش و طراحی ماژول دوربین در این گوشی شیائومی مانند گوشی هوشمند قبلی Mi 10 به شکل عمودی نخواهد بود. این جزئیات طراحی لنزها پیش‌تر هم در گزارش‌ها دیده شده بود و حالا بار دیگر بر آن تاکید شده است.

علاوه بر این، تصاویر رندر هم منتسب به این گوشی تا به حال منتشر شده و طراحی آن را به نمایش گذاشته است. گوشی جدید Mi 11 Pro از همان طراحی ظاهری گوشی هوشمند Mi 11 برخوردار است. بدین ترتیب که ناچ حفره‌ای در نمایشگرش برای دوربین سلفی طراحی شده و کناره‌های آن خمیده است. البته این بار دوربین اصلی به جای سه لنز دارای چهار لنز است و طراحی نوین افقی عمودی دوگانه دارد.

 

نمایشگر گوشی جدید Mi 11 Pro

وبلاگ نویس مذکور تایید کرده است که نمایشگر در گوشی جدید Mi 11 Pro مانند نسخه استاندارد ۶٫۸۱ اینچی خمیده ۲K با تراکم پیکسلی ۵۱۵ppi خواهد بود. این نمایشگر همچنین نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی، نرخ نمونه گیری لمسی ۴۸۰ هرتزی، بازه رنگی DCI-P3 و بیشینه روشنایی ۱۵۰۰ نیت دارد.

علاوه بر به روزرسانی در سیستم دوربین دستگاه، گوشی شیائومی Mi 11 Pro همچنین در زمینه شارژ پرسرعت پیشتاز خواهد شد. این گوشی جدید نه تنها از امکان شارژ پرسرعت ۱۲۰ واتی سیمی برخوردار است، قادر است از شارژ بی سیم ۸۰ واتی هم پشتیبانی کند.