در نیمه اول سال جاری میلادی، برای اولین بار سخن از معرفی یک گوشی جدید توسط ال جی با طراحی عجیب و غریب شنیده شد. سرانجام این گوشی امروز در تاریخ ۲۴ شهریور معرفی شده است. در ادامه به بررسی مشخصات این گوشی می‌پردازیم.

اول از همه به سراغ صفحه نمایش گوشی می‌رویم. دو صفحه نمایش مجزا که حالت چرخشی وجود چنین چیزی را در این گوشی ممکن کرده است مهم ترین نکته در مورد این گوشی است. در واقع صفحه نمایش اصلی ۶٫۸ اینچی است و صفحه نمایش دوم ۳٫۹ اینچی می‌باشد که با چرخش ۹۰ درجه‌ای استفاده همزمان از دو اپلیکیشن ممکن شده است. صفحه نمایش اصلی از نوع P-OLED FullVision و صفحه نمایش دوم G-OLED است. دیگر مشخصه ال جی Wing دوربین سلفی Pop-Up است که رزولوشن ۳۲ مگاپیکسلی دارد.

ال جی-گوشی جدید-قیمت گوشی-ال جی Wing-علاالدین-01

تراشه به کار رفته در ال جی Wing اسنپ دراگون ۷۶۵G است. در کنار آن رم ۸ و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی قرار گرفته و باتری به کار رفته هم ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی است. دوربین این گشوی شامل سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی و دو سنسور فوق عریض با رزولوشن ۱۳ و ۱۲ مگاپیکسلی است که یکی از آن‌ها میدان دید ۱۱۷ درجه‌ای و ابعاد پیکسل ۱ میکرومتر و f/1.9 و دیگری میدان دید ۱۲۰ درجه‌ای و ابعاد پیکسل ۱/۴ میکرومتر و f/2.2 دارد.

در مورد عمر گوشی هم ال جی اعلام کرده که در شرایطی که این گوشی روزی ۱۰۰ بار باز و بسته ‌شود، می‌تواند تا ۵ سال بدون هیچ مشکلی کار کند.

ال جی Wing از ماه آینده میلادی وارد بازار خواهد شد و متاسفانه هنوز قیمتی برای این گوشی اعلام نشده است.