یک کاربر معروف پلتفرم ویدیویی یوتیوب در کانل EverythingApplePro خود یک ویدیو از شاسی گوشی جدید آیفون ۱۲ پرو منتشر کرده است. در این ویدیوی کوتاه طراحی کلی گوشی جدید آیفون ۱۲ پرو که پیش از این در شایعه‌های دیگر هم افشا شده بود، مورد تایید قرار گرفته است. با توجه به تصویر شاسی این گوشی هوشمند، آیفون ۱۲ پرو بدنه‌ای با لبه‌های تخت دارد. علاوه بر این، طراحی ماژول دوربین در آن شبیه دوربین آیفون ۱۱ پرو به نظر می‌رسد که حسگر LiDAR هم به آن اضافه شده است. این گوشی جدید همچنین برخلاف نسل قبلی خود از شبکه ارتباطی پرسرعت ۵G پشتیبانی می‌کند.

جدیدترین رویداد محصول اپل در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) برگزار می‌شود اما در خلال این رویداد نباید منتظر رونمایی از گوشی جدید آیفون ۱۲ باشیم. انتظار می‌رود که کمپانی اپل برای رونمایی از این خانواده تازه خود رویداد محصول مجزایی را احتمالا در ماه اکتبر برگزار کند.

اپل-گوشی-خرید گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

به طور خلاصه باید اشاره کنیم که کمپانی اپل همچنین روند تولید انبوه گوشی جدید آیفون ۱۲ خود را آغاز کرده است. گفته می‌شود که این غول تکنولوژی توانسته با مدیریت صحیح، از احتمال بروز تاخیر چند ماهه جلوگیری کند و آن را به چند هفته تقلیل دهد. بدین ترتیب ممکن است در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر شاهد رونمایی از آیفون ۱۲ پرو در چهار مدل مختلف باشیم.

اپل قصد دارد تا پایان امسال تعداد ۸۰ میلیون دستگاه از گوشی جدید آیفون ۱۲ خود تولید کند که در این میان ۴۰  درصد این تعداد به گوشی پرچمدار پیشرفته آیفون ۱۲ پرو مکس تعلق دارد.

اپل-گوشی-خرید گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین