گوشی جدید برند آنر به نام Honor Play 5 چند روز پیش در تصویر رندر باکیفیت فاش شد. همچنین گزارش شد که این گوشی هوشمند به دوربین اصلی چندگانه شامل لنز استاندارد ۶۴ مگا پیکسلی مجهز می‌شود و از تکنولوژی شارژ سرسع ۶۶ واتی هم پشتیبانی می‌کند. امروز یک افشاگر معتبر با نام کاربری Digital Chat Station اقدام به انتشار مشخصات فنی گوشی جدید آنر کرده است.

بر اساس ادعای این افشاگر معروف، گوشی آنر پلی ۵ از پردازنده داخلی مدیاتک Dimensity 800U Soc قدرت می‌گیرد و به نمایشگر ۶٫۵۳ اینچی اولد با وضوح تصویر فول اچ دی پلاس مجهز شده است. همچنین می‌دانیم که ناچ قطره‌ای برای دوربین سلفی در این نمایشگر طراحی شده است. در نمای پنل پشتی این گوشی جدید چینی حسگر فیزیکی اثرانگشت دیده نمی‌شود، اما از آنجا که نوع نمایشگر آن اولد است، پیش بینی می‌شود که از حسگر زیر پنل نمایش برای تشخیص اثرانگشت بهره بگیرد.

آنر-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
آنر-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

همچنین لنز کمکی ۸ مگا پیکسلی فوق عریض دوربین اصلی را در این گوشی جدید همراهیم می‌کند و دو حسگر دیگر آن هم ۲ مگا پیکسلی عمق تصویر و ماکرو هستند. ضخامت بدنه گوشی آنر ۷٫۴۶ میلی متر و وزن آن ۱۷۹ گرم است. این گوشی جدید همچنین به باتری با ظرفیت ۳۸۰۰ میلی متر مجهز می‌شود و پورت ارتباطی از نوع USB-C دارد.

امیدواریم به زودی جزئیات درباره قیمت، دوربین سلفی و تاریخ عرضه گوشی جدید آنر پلی ۵ منتشر شود.