گوشی تاشو گوگل

بعد از آن که سامسونگ، موتورولا و چندین شرکت دیگر به عرصه تولید گوشی های تاشو ورود کردند. گوگل هم در تلاش است تا به این حوزه ورود کند. کارشناس های پیش بینی می کنند که یکی از سناریو های گوشی های هوشند در دنیای آینده، گوشی های تاشو باشند. از این رو تمام شرکت ها درحال طراحی این دستگاه ها هستند. طبق اخبار درز کرده در تویتر، کارشناس ارشد تولید در شرکت تامین کننده صفحه نمایش (David Naranjo) گفته که احتمالا در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ گوگل بنا به معرفی گوشی ای تاشو دارد و پنل صفحه نمایش این دستگاه LTPO OLED خواهد بود.

فهرست تاریخ احتمالی معرفی گوشی ها

 طبق جدولی که این کارشناس منتشر کرده ما شاهد فهرست تاریخ احتمالی معرفی گوشی ها هستیم. طبق گوشی هایی که از این جدول تا کنون معرفی شده می توان به درست بودن تقریبی تاریخ های ذکر شده اشاره کرد. آخرین مورد این پیش بینی هم مربوط به آیفون های سری ۱۳ اپل است که همان طور که دیدیم سه شنبه هفته گذشته معرفی شد. این کارشناس هم تاریخ معرفی آن را سه مامه سوم ۲۰۲۱ تخمین زده بود که درست است. از این رو باید منتظر گوشی های گوگل در آذر یا دی ماه امسال باشیم. 

تاشو
تاشو

ما انتظار داریم گوگل…

ما انتظار داریم گوگل در ۲۱ مهر ماه امسال از سری ۶ پیکسل های خود رونمایی کند. اما طبق گفته این افشاگر نباید در رویداد معرفی پیکسل ۶ منتظر پیکسل فولد گوگل هم باشیم. طبق پیش بینی سه ماه چهارم که این کارشناس داشته ما احتمال می دهیم که تاریخ معرفی این دستگاه حدود ۸ تا ۱۵ دی ماه امسال باشد. اما به طور دقیق هنوز نمی توان تاریخ دقیقی برای عرضه این دستگاه معرفی کرد.

در مجموع…

در مجموع طبق اخباری که تا کنون از Pixel Fold گوگل درز کرده، این گوشی تاشو با اسم رمز PassPort و مدل نامبر GPQ71 است. همچنین احتمال می دهیم این دستگاه از دوربین زیر صفحه نمایشگر استفاده کند. علاوه بر این افشاگر ها درباره صفحه نمایش ۷.۶ اینچی این گوشی نیز بحث کرده اند. اما هنوز برای تصمیم گیری درباره پیکسل فولد گوگل خیلی زود است و باید منتظر اخبار دقیق تر و رندر های نهایی این دستگاه باشیم.

نظر شما چیست؟ به نظر شما گوگل می تواند مانند اپل در گوشی های اندروید باشد و بخش زیادی از بازار را به نام خود ثبت کند؟ یا آینده گوشی های تاشو چه خواهد بود؟