هواوی سری میت

همانطور که می‌دانید سری Huawei Mate X دستگاه‌های تاشو را ارائه می‌دهد و اکنون این شرکت قصد دارد Mate V را معرفی کند که ظاهری شبیه به گوشی‌های تاشو Moto Razr و Galaxy Z Flip3 خواهد داشت.

امکانات

با استفاده از حرف V در هوآوی Mate V بنظر می‌رسد که گوشی تاشو باشد. این دستگاه از چیپست Kirin 9000 استفاده می‌کند ، که جدیدترین و قدرتمندترین SoC توسط HiSilicon ، بخش تراشه‌های داخلی هوآوی است. Mate X2 در حال حاضر در دو نسخه LTE و ۵G در دسترس است اما هنوز نمی‌دانیم گوشی جدید از چه نوعی از شبکه‌های تلفن همراه پشتیبانی می‌کند.
اکنون ما منتظر رونمایی هوآوی در رویداد ۲۱ اکتبر هستیم.

معرفی

“Foldable” واژه واژه سال ۲۰۱۹ است. خوب ، این و ۵G  وضعیت نسبتاً گیج کننده ای است که باعث ایجاد سردرگمی آشکار در بین تولیدکنندگان شده است. هواوی به وضوح در مورد Pokemnon ، “Gotta Catch ‘EM All” ، در مورد وضعیت Mate X تصمیم گرفت. یک دستگاه واقعاً سرپیچ که هر دو دارای صفحه نمایش تاشو است و آنچه Huawei Mate X ادعا می کند اتصال سریعتر ۵G در اطراف است.

دستگاه

با این اوصاف ، “سنگ” یک روش گمراه کننده برای قرار دادن همه چیز است ، زیرا Mate X از یک دستگاه آماده برای بازارهای کاربر نهایی بسیار دور است. در واقع ، به دلایل متعددی کاملاً در دسته نمونه اولیه قرار می گیرد. نه تنها و MWC تقریباً بدون جزئیات سخت افزاری متوقف شد ، بلکه به طور متناوب نیز نمایش داده شد ، عمدتا از راه دور و اغلب حتی در یک جعبه شیشه ای.

 

به نظر می رسد این موضوع رایج در مورد دسته اولیه گوشی های صفحه نمایش تاشو باشد. Samsung Galaxy Fold از نوردهی بسیار محدودی برخوردار است. واضح است که فناوری هنوز برای زمان پخش اولیه آماده نیست. یک واقعیت کمی آزاردهنده که ما باید در MWC 2019 با آن کنار بیاییم.