آنر در مراسمی که ساعاتی قبل آغاز شد، از سه گوشی جدید سری آنر ۳۰، شامل Honor 30، Honor 30 Pro و + Honor 30 Pro رونمایی کرد. بهترین مدل این سری نسخه پرو پلاس است که به بررسی مشخصات آن می‌پردازیم.

آنر ۳۰ پرو پلاس صفحه نمایش آبشاری ۶٫۵۷ اینچی از نوع AMOLED و ۹۰ هرتزی داراست. همچنین حسگر اثر انشگت زیر صفحه نمایش قرار گرفته است. لنز اصلی این گوشی ۵۰ مگاپیکسل است و با یک لنز ۸ مگاپیکسلی تله فوتو با زوم ۵ برابری اپتیکال و ۵۰ برابری هیبریدی همراهی می‌شود. علاوه بر این سنسور ۱۶ مگاپیکسلی فوق عریض و سنسور ToF در این گوشی تعبیه شده است.

دوربین سلفی شامل یک لنز ۳۲ مگاپیکسل و یک لنز ۸ مگاپیکسل فوق عریض است. باتری استفاده شده در این گوشی ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت است و از شارژ سریع ۴۰ واتی و شارژ بی سیم ۲۷ واتی پشتیبانی می‌کند. پردازنده کایرین ۹۹۰ و رم ۸ گگیابایت سخت افزار آنر ۳۰ پرو پلاس را تشکیل می‌دهند که در دو نسخه با حافظه داخلی ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت در تاریخ ۲۱ آوریل ( ۲ اردیبهشت ) روانه بازار خواهند شد.

 

 

دوربین سلفی دوگانه شامل یک لنز ۳۲ مگاپیکسلی و یک لنز ۸ مگاپیکسلی است.

آنر ۳۰ پرو تقریبا با مدل پلاس مشابه است. تفاوت این مدل با مدل قیلی در لنز اصلی آن است که در این مدل به جای سنسور ۵۰ مگاپیکسلی از ۴۰ مگاپیکسلی استفاده شده است. قیمت نسخه ۱۲۸ گیگابایت این گوشی ۵۶۷ و نسخه ۲۵۶ آن ۶۲۳ دلار خواهد بود.

و اما نسخه معمولی یعنی آنر ۳۰٫ این گوشی صفحه نمایش ۶٫۵۳ اینچی، دوربین چهارگانه ( ۴۰ + ۸ + ۸ +۲ ) مگاپیکسلی، دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی، پردازنده کایرین ۹۸۵ و باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپری است که از شارژ سریع ۴۰ واتی پشتیبانی می‌کند. در سه نسخه با رم ۶ و حافظه داخلی ۱۲۸ و رم ۸ و حافظه داخلی ۲۵۶ و رم ۸ و حافظه داخلی ۲۵۶گیگابایت روانه بازار خواهد شد که قیمت آن‌ها به ترتیب ۴۲۵، ۴۵۳ و ۴۹۵ دلار خواهد بود.