پلتفرم بنچمارک AnTuTu طبق معمول هر ماه فهرست برترین گوشی‌های بنچمارک شده ماهانه را منتشر کرده است. در ماه آوریل، گوشی Xiaomi Mi 10 Pro موفق شده است برترین گوشی اندرویدی شود. این گوشی با پیشی گرفتن از گوشی هوشمند OnePlus 8 Pro و نسخه استاندارد Mi 10 توانسته است در صدر فهرست ماه آوریل قرار بگیرد؛ در حالی که هر سه آن‌ها از پردازنده موبایلی یکسانی قدرت می‌گیرند.

از آنجا که تقریبا ۶ ماه از عمر پردازنده هوآوی Kirin 990 زمان می‌گذرد و پردازنده‌های جدیدتر و بیشتری پس از آن معرفی شده است، هیچ گوشی هوشمندی مجهز به چیپست مذکور در فهرست پیش رو دیده نمی‌شود.

 

گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

 

۴ عضو از خانواده سامسونگ Galaxy S20 در صدر برترین‌های این ۱۰ گوشی برتر هستند، و البته در میانشان گوشی گیمینگ ASUS ROG Phone 2 هم دیده می‌شود. این فهرست دهگانه با OnePlus 7T و OnePlus 7 Pro تکمیل شده است اما خبری از گوشی جدیدتر سازنده به نام OnePlus 8 در این میان نیست.

 

اسنپ دراگون-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

 

همچنین تعداد چشمگیری از گوشی‌های برند هوآوی در عرصه رقابت گوشی‌های هوشمند میان رده وجود ندارد، اما گوشی Nova 7i با پردازنده داخلی Kirin 810 در فهرست برترین‌های این بخش قرار گرفته است و پس از آن گوشی Xiaomi Redmi Note 8 Pro با عملکرد تقریبا ۱۰ درصد سطح پایین‌تر در رتبه دوم دیده می‌شود. جایگاه سوم این فهرست به گوشی هوشمند Realme 6 تعلق گرفته است و پس از آن شاهد گوشی Realme 6 Pro در مقام چهارم هستیم. به جز پردازنده HiSilicon در گوشی‌های هوآوی، سایر گوشی‌های هوشمند موجود در این فهرست گیمینگ هستند و از پردازنده گرافیکی پرقدرت بهره می‌برند.