تنظیم دوربین اولترا

شایعات متناقض زیادی در مورد تنظیم دوربین در Samsung Galaxy S22 Ultra آینده وجود دارد. برخی می گویند که این گوشی از راه اندازی S21 اولترا مجدداً استفاده می کند ، برخی دیگر ادعا می کنند که به سنسورهای جدید ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ مجهز است. Leakster Ice Universe وارد عمل شده و بیشتر به سمت گزینه اول متمایل است ، اما با دوربین های تله فوتو بهبود یافته است.

Ultra
Ultra

به گفته The Cat ، S22

به گفته The Cat ، S22 اولترا دارای دو لنز زوم با فاصله کانونی متغیر است. اولین مورد در ۳x و دوم در ۱۰x شروع می شود. اینها همان اعداد بزرگنمایی Ultra فعلی هستند ، اگرچه لنزهای جدید باید بتوانند بیشتر بزرگنمایی کنند (اطلاعات مربوط به فاصله کانونی در حال حاضر مشخص نیست).

سنسورهای مورد استفاده

و یک ارتقاء کوچک برای سنسورهای مورد استفاده در دو دوربین تلویزیونی وجود خواهد داشت. مدل جدید از دو سنسور ۱۲ مگاپیکسلی با پیکسل های ۱٫۲۲ میکرومتر استفاده می کند ، در مقایسه با دو سنسور ۱۰ مگاپیکسلی با اندازه پیکسل یکسان (یعنی سنسورهای جدید کمی بزرگتر خواهند بود). هر دو دوربین از تثبیت کننده نوری تصویر (OIS) برخوردار خواهند بود.

دوربین اصلی

دوربین اصلی یکسان خواهد بود ، به جز چند تغییر. این دوربین دارای سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی با ۰٫۸ میکرومتر پیکسل است. مشخص نیست که آیا این همان سنسور HM3 است که در Ultra فعلی استفاده می شود یا نسل جدید. گفته می شود که OIS بهبود یافته را به ارمغان می آورد.

گفته می شود که دوربین فوق عریض به سنسور ۱۲ مگاپیکسلی متصل می شود ، اما دارای OIS است. تثبیت الکترونیکی تمایل دارد که به اندازه کافی در مناطق فوق العاده خوب کار کند ، اما این ممکن است ترفندهای جالب جدیدی را فعال کند.

در نهایت

در نهایت ، دوربین سلفی. این دوربین همچنان مانند Ultra فعلی دارای سنسور ۴۰ مگاپیکسلی است و تقریباً از نوع زیر نمایشگر نخواهد بود (اولین دوربین UD سامسونگ دارای رزولوشن ۴ مگاپیکسل است و زمان توسعه آن کمتر از یک سال است). با این حال ، سامسونگ لنز را بهبود می بخشد ، بنابراین بدون ارتقا نیست.

سری گلکسی S22 سامسونگ در ژانویه ۲۰۲۲ پیش بینی می شود ، با نزدیک شدن زمان معرفی باید اطلاعات قابل اطمینان تری بدست آوریم. Galaxy S22 و S22+ ممکن است به دنبال ارتقاء اصلی دوربین با دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و لنز تله مناسب (احتمالا همان ماژول ۳x کانونی متغیر ۳x با S22اولترا) باشند.