گلکسی S22 و S22+ دارای نمایشگرهای تخت هستند

گلکسی جدید در سال اینده وارد بازار می‌شود. ما قبلاً چندین رندر از سری آینده سامسونگ گلکسی S22 را تاکنون دیده‌ایم، از جمله افشاگری در اوایل این ماه که به ما نشان می‌دهد نمایشگرهای فرضی S22 و S22+ چگونه ممکن است ظاهر شوند. اکنون، IceUniverse اینجاست تا این شایعات را تأیید کند. این شایعات ادعا می‌کنند که این دو تلفن دارای حاشیه‌های متقارن در صفحه‌نمایش تخت و همچنین پشت صاف خواهند بود.

بر اساس این توییت، دو عضو کوچک‌تر S22 مانند گوشی‌های گلکسی‌اس ۲۱ و اس ۲۱ پلاس، صفحه‌نمایش تخت با قاب‌های متقارن و پشتی صاف خواهند داشت. افشاگر حتی تا آنجا پیش می‌رود که می‌گوید این جفت مانند آیفون‌های سری ۱۳ بدون بریدگی هستند. این مقایسه نشان می‌دهد که سری S22 مانند گوشی‌های اپل دارای اضلاع مسطح خواهند بود، اگرچه رندرهای گذشته به طور مداوم فریم‌های گرد را در هر سه مدل نشان می‌دادند.

 

این منبع، علاوه بر نشت S22 و S22+، Ice Universe جزئیاتی را نیز در مورد تنظیمات دوربین S22 Ultra به اشتراک گذاشت. مشخصات پشت دوربین‌های Ultra دستخوش تغییرات زیادی شده است و این به‌روزترین اطلاعات در مورد این موضوع در حال حاضر است.

به نظر می‌رسد تغییرات جزئی با دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی بهبودیافته در کنار همان دوربین اولترا واید ۱۲ مگاپیکسلی و سنسورهای کوچک‌تر جدید سونی برای دوربین‌های ۱۰ مگاپیکسلی ۳x تله فوتو و ۱۰ مگاپیکسلی پریسکوپ خواهد بود.

 

منبع مطلب:

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s22_and_s22_to_feature_flat_displays_and_backs-news-51581.php