گلکسی S22+، سال ۲۰۲۲ وارد بازار خواهد شد. زمان زیادی تا این تاریخ مانده است. با این حال، اخباری درباره آن پخش شده. شایعات، از الان تصور ما را نسبت به این‌ گوشی شکل داده‌اند. Chinese 3C، شایعاتی را درباره باتری گوشی گلکسی S22+ نقل کرده است. این اخبار، ظرفیت باتری گلکسی S22+ و S22 Ultra را فاش می‌کنند.

ظرفیت باتری S22+ و S22 Ultra

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، دو مدل از این گوشی در اخبار هست. و تا الان خبری از مدل گلکسی S22 وانیلا، در لیست نیست. این دو مدل گوشی هر کدام باتری متفاوتی دارند. سامسونگ، باتری EB-BS906ABY را برای مدل گلکسی S22+ در نظر گرفته است. و باتری S22 باتری، طبق شایعات، EB-BS908ABY است.
این سند، ظرفیت باتری این دو گوشی را هم گفته است. ظرفیت باتری گلکسی S22+ طبق این نقل، ۴۳۷۰ میلی‌آمپر است. این ظرفیت، تقریبا معادل ۴۵۰۰ میلی‌آمپر است و آن را می‌توان ظرفیت معمول این گوشی دانست. و ظرفیت باتری S22 Ultra، تقریبا ۴۸۵۵ می‌آمپر است. این مقدار هم به طور تقریبی، ظرفیتی معادل ۵۰۰۰ میلی‌آمپر را ارائه می‌دهد.
این فهرست، شایعات قبلی را تأیید می‌کند. بر طبق این فهرست، باتری گوشی‌های گلکسی کوچک‌تر شده است. البته، S22 Ultra، همان اندازه سابق را حفظ کرده است.

سایر مشخصات سری S22

قبل از ۳C چینی، ما یک سری اخبار و شایعات از طرف IceUniverse داشتیم. این اخبار، مشخصات کلیدی زیادی را درباره گلکسی S22+ فاش می‌کردند. بر طبق این اخبار، سع مدل از این گوشی قرار است در سال ۲۰۲۲ نمایش داده شود.

دوربین S22 Ultra

انتظار می‌رود این گوشی یک دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی داشته باشد. و دو دوربین ۱۲ مگاپیکسلی برای قسمت زوم و تله‌فوتو آن تعبیه شده باشد.

صفحه‌نمایش S22 Ultra

انتظار می‌رود صفحه‌نمایش S22 Ultra، با سری قبلی خودش، یعنی S21 Ultra، یکسان باشد. اگر سامسونگ این گوشی را با مدل قبلی این سری، هم‌اندازه بسازد، سایز صفحه‌نمایش این گوشی ۶.۸ اینچ خواهد بود.

نرخ تازه‌سازی

بر ژبق گزارشات و شایعاتی که به دست رسیده، این گوشی نرخ‌ تازه‌سازی ۱۲۰Hz را ارئه خواهد کرد. در نتیجه این تازه سازی انجام دادن گیم در گوشی، راحت‌تر و بدون مکث‌تر خواهد شد.

چیپست و تراشه

احتمالا گلکسی S22+ و دپ مدل دیگر این گوشی، از اسنپدراگون ۸۹۸ استفاده کنند. و همچین، در کنار آن، از اکسینوس ۲۲۰۰ برای مدل‌هایی که در خارج از کشور کره استفاده می‌شوند، کمک بگیرد.

دوربین S22+

بر اساس شایعاتی که IceUniverse ارائه داده، دوربین اصلی گلکسی S22+، پنجاه‌ مگاپیکسلی است. دوربین این گوشی، با یک ماژچل زوم ۱۲ مگاپیکسلی تکیمل می‌شود.

صفحه نمایش S22+

صفحه‌نمایش این گوشی، طبق شایعات، قرار است ۶٫۵۵ اینچ باشد. این اندازه از گوشی قبلی این سری کمی کوچک‌تر است. و مانند نسخه قبلی صفحه‌نمایش FHD+ دارد. نرخ‌ تازه‌سازی این گوشی هم با نسخه قبلی آن یکسان است و ۱۲۰ هرتز خواهد بود. طبق گفته ها، گلکسی S22+ دارای سنسور تله فوتو است. این امکان در گلکسی S21+ وجود نداشت.

گلکسی S22 وانیلی

ظاهرا این گوشی قرار است با اندازه ۶.۰۶ اینچ وارد بازار بشود. این سایز، کوچک تر از مدل قبلی وانیلی گلکسی است. رزولوشن و نرخ تازه‌سازی این گوشی با مدل قبلی، احتمالا تفاوتی نداشته باشد. ما انتظار دوباره دیدن صفحه‌نمایش FHD+ با رزولوشن ۱۲۰ هرتز را داریم.
دوربین این گوشی ۵۰ مگاپیکسل خواهد بود. دوربین زوم آن هم ۱۲×۳ مگاپیکسل است.
اطلاعاتی از باتری این گوشی در دسترس نیست. هیچ نکته‌ای درمورد باتری این گوشی در لیست ۳C چینی نبود. و ما در مورد سری ۲۲ مدل‌های S، تنها از باتری S22 Ultra و گلکسی S22+ خبر داریم.

پرچم‌داران جدید سامسونگ

همانطور که گفتیم، صفحه‌نمایش گلکسی S22+ و مدل Ultra همین گوشی، کوچک‌تر از مدل‌های قبلی این سری است. این قضیه باعث ایجاد این تصور می‌شود که سامسونگ قرار است برای پرچم‌داران جدیدش، صفحه‌نمایش‌های جدیدی ارائه بدهد.
نشتی خبر دیگری که به دست رسیده است، درمورد سنیور خنک کننده در سری S22 است. ظاهرا بک سنسور خنک کننده برای تعدیل گرمای ناشی از گرافیتی گوشی هوشمند، در داخل آن قرار خواهد گرفت.