گلکسی S21 FE و رکورد زود وارد بازار شدن

سامسونگ   S21 FE،شایعه‌‌ی جدیدی به راه افتاده است که میگوید،  در هشتم سپتامبر وارد بازار خواهید شد. اگر گوشی سامسونگ s21، در هشتم سپتامبر وارد بازارها بشود، رکورد زود وارد بازار شدن را میشکند. قبل از این گوشی هوشمند، مدل سامسونگ s20  رکورددار زود وارد بازار شدن بود. به هرحال، با آنکه گوشی s21، زودتر وارد بازار میشود، ولی تاریخ پخش شدن شایعه‌های مربوط به آن، خیلی دیرتر از مدل s20 است.

تاریخ عرضه سامسونگ S21 FE

بر طبق اخبار داغی که در دست داریم، سامسونگ S21 FE، ممکن است تا هفته بعد در دستمان باشد. این اخبار جالب را یوتیوبری به نام مائوری (mauri QHD)، جمع‌آوری کرده است.

اخبار مربوط به عرضه سامسونگ s21

بر طبق اخبار داغی که در دست داریم، سامسونگ s21، ممکن است تا هفته بعد در دستمان باشد. این اخبار جالب را یوتیوبری به نام مائوری (mauri QHD)، جمع‌آوری کرده است.
  • شایعه از کجا درز کرده است؟

ظاهراً اخبار مربوط به s21، از یکی از کارمندان خود کمپانی سامسونگ درز کرده است. طبق این اخبار، چهارشنبه همین هفته، معادل ۸ سپتامبر، این گوشی به بازار عرضه می‌شود. با این حال، خبر مربوطه هنوز در حد شایعه است و تا وقتیs21 دقیقاً در همان تاریخ عرضه نشود، نمی‌توان نسبت به آن مطمئن بود.

  • دلایل مورد اطمینان بودن شایعه‌ موردنظر

با همه این تفاسیر، بازهم شایعه مربوطه، خیلی معقول است. شواهد زیادی وجود دارند که بر اساس آن‌ها، می‌توان از قریب‌الوقوع بودن عرضه s21 به بازار، حرف زد. Galaxy S21 FE، در گوگل پلی و بلوتوث SIG، دیده شده است. همچنین، در ژوئن اخیر، این گوشی هنگام عبور از FCC، مشاهده و تجسس قرار گرفته است. و مطمئن‌ترین شاهد، خود کمپانی سامسونگ است. بر طبق چیزی که در سال گذشته شاهد آن بودیم، کمپانی سامسونگ، s20 را در اواسط سپتامبر عرضه کرد. با توجه به رویکرد کمپانی سامسونگ نسبت به مدل قبلی، می‌توان از عرضه s21 در ماه سپتامبر، تا حد زیادی مطمئن بود.

  •  S21 FE کِی وارد ایران می‌شود؟

علاوه بر این‌ها، لازم است به این نکته مهم اشاره بشود. عرضه گلگسی ۲۱ به بازار، معادل این نیست که گوشی موردنظر، به دست ما می‌رسد. خبرها حاکی از تعداد کم تراشه‌ها است. احتمالاً سامسونگ s21، به تعداد محدود، در آمریکا و اروپا عرضه بشود. لذا؛ با اینکه s21 در تاریخ نسبتا دقیق ۸ سپتامبر وارد بازار می‌شود، ولی هیچ تاریخ مشخصی، برای زمانی که این کوشی به بازار مصرف ما می‌رسد، وجود ندارد.