گلکسی s22

گزارش جدیدی از WinFuture ادعا می‌کند که سامسونگ برای سری گلکسی S22 شروع به تولید انبوه قطعات کرده و با یک شکست کوچک مواجه شده است. معمولا مواجه شدن با این شکست هنگام شروع تولید یک محصول جدید، طبیعی است.
طبق اطلاعات جدید، سامسونگ در حال حاضر قطعات را عمدتا برای مدل‌های گلکسی S22 و S22+ خود در همه انواع آن‌ها تولید می‌کند، در حالی که تولید S22 Ultra به نوع ایالات متحده اولویت دارد.

 

کمبود تراشه

البته، علیرغم وضعیت فعلی کمبود تراشه، عرضه همه گوشی‌ها برای ژانویه ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده‌‌است. با این حال، هنوز زمان زیادی مانده و برنامه‌ها ممکن است تغییر کنند، اما به نظر می‌رسد که حداقل در حال حاضر پرچم‌داران بعدی این شرکت در مسیر درست قرار دارند.

تولید انبوه

سامسونگ معمولاً تولید انبوه را حدود دو تا سه ماه قبل از عرضه آغاز می کند، بنابراین گزارش امروز مطابق با شایعات اولیه عرضه در سال ۲۰۲۲ است. با توجه به اینکه شایعه شده است که این شرکت بالاخره در طول نمایشگاه CES 2022 که از ۵ ژانویه تا ۸ ژانویه برگزار می شود، پرده گوشی گلکسی S21 FE را که از ۵ ژانویه تا ۸ ژانویه برگزار خواهد شد، محتمل تر به نظر می رسد. ظاهراً استطاعت صرف فضا برای انتشارات را دارد.

گوشی های سری اس

یکی از ویژگی‌های برجسته گوشی‌های سری S بعدی، تراشه Exynos 2200 مجهز به AMD است که ظاهراً مدل‌های اروپایی را تامین می‌کند. همچنین برخلاف سال گذشته، مدل بعدی Ultra به احتمال زیاد دارای یک محفظه اختصاصی برای قلم S Pen است. این مدل همچنین احتمالاً مشخصات صفحه نمایش و دوربین بهتر و شارژ سریعتر را ارائه می دهد. شایعه شده است که گلکسی اس ۲۲ اولترا با یک گلکسی نوت ۲۱ مانند نمای بیرونی عرضه خواهد شد و دو نسخه دیگر ممکن است طراحی الهام گرفته از آیفون ۱۳ داشته باشند.

 

اینکه آیا این تغییرات برای تبدیل گلکسی اس ۲۲ به بهترین گوشی سال ۲۰۲۲ کافی است یا خیر، باید دید.