کمپانی سامسونگ در ماه اوت اعلام کرد که روند پیش فروش ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2 این سازنده از ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) آغاز می‌شود. حالا گزارش مرتبط تازه‌تری منتشر شده است که اشاره می‌کند کمپانی سازنده احتمالا روند عرضه ساعت هوشمند جدید خود را تسریع می‌بخشد.

سامسونگ روز گذشته اعلام کرد که پیش فروش گسترده ساعت‌های هوشمند Galaxy Watch Active 2 خود را از ۶ سپتامبر آغاز می‌کند اما شایان ذکر است که پیش فروش این گجت تازه از روز گذشته در کشور کره جنوبی از سر گرفته شده است. البته این نکته را هم بگوییم که این نسخه در دسترس قرار گرفته تنها از شبکه ارتباطی بلوتوث پشتیبانی می‌کند و اگر تمایل به خرید نسخه LTE ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2 دارید، باید کمی بیشتر منتظر بمانید.

گوشی - گوشی جدید - گوشی موبایل - سامسونگ - قیمت گوشی - گوشی جدید - علاالدینگوشی - گوشی جدید - گوشی موبایل - سامسونگ - قیمت گوشی - گوشی جدید - علاالدین
گوشی – گوشی جدید – گوشی موبایل – سامسونگ – قیمت گوشی – گوشی جدید – علاالدینگوشی – گوشی جدید – گوشی موبایل – سامسونگ – قیمت گوشی – گوشی جدید – علاالدین

نسخه ۴۰ میلی متر و کوچکتر این ساعت هوشمند جدید سامسونگ ۲۴۵ دلار قیمت گذاری شده است و نسخه بزرگ ۴۴ میلی متری آن ۲۸۰ دلار قیمت دارد. همچنین نسخه‌هایی که در متریال آن‌ها استیل ضدزنگ به کار گرفته شده، گران‌تر هستند. این ساعت‌ها قرار است به قیمت ۳۳۰ و ۳۶۵ دلار با توجه به اندازه بدنه به بازار راه پیدا کنند. هنوز مشخص نیست که عرضه نهایی جهانی بر اساس همین تقویم حدودی اجرا می‌شود یا سامسونگ برنامه دیگری برای آن در نظر دارد. در حال حاضر می‌دانیم که مشتریان احتمالی گجت جدید سامسونگ Galaxy Watch Active 2 برای دسترسی به آن باید حداقل تا ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) منتظر بمانند.