اپل ۱۰ سپتامبر مصادف با ۱۹ شهریور را به عنوان تاریخ دقیق کنفرانس سالانه خود اعلام کرد. در این کنفرانس از گوشی‌های جدید اپل رونمایی خواهد شد. همچنین احتمال می‌رودف یک ساعت هوشمند نیز در این مراسم معرفی شود. کمپانی اپل با ارسال دعوتمنامه برای رسانه‌های مختلف این خبر را به طور رسمی اعلام کرده است.

روی این دعوتنامه رنگارنگ عبارت By Innovation Only نوشته شده است. انتظار می‌رود در این مراسم از سه گوشی جدید اپل با نام‌های iPhone 11، iPhone 11R و iPhone 11 Pro رونمایی شود. البته این نام‌ها هنوز به طور رسمی تأیید نشده اند، اما با توجه به شایعه‌ها می‌توان انتظار این سبک نام‌گذاری را داشت.


طبق شایعات منتشر شده انتظار می‌رود این گوشی‌ها باتری‌های قوی‌تر و دوربین‌های توسعه یافته‌تری داشته باشند که قدرت دوربین برای عکاسی در نور کم را افزایش دهد. به احتمال زیاد صفحه نمایش آیفون‌های ۲۰۱۹ نسبت به مدل‌های قبلی تغییری نخواهند داشت و دو مدل با پنل OLED و iPhone 11R با همان پنل LCD روانه بازار خواهند شد.پ


بزرگترین تغییر احتمالی وجود دوربین سه گانه حداقل در یکی از این سه گانه اپل خواهد بود. پیشتر در شایعات منتشر شده به این مورد خیلی اشاره شده بود. همچنین می‌توان انتظار داشت که آیفون‌های جدید قابلیت شارژ کردن دیگر دستگاه‌ها به صورت بی سیم را داشته باشند. این کار قبلا در گوشی‌های سامسونگ و هواوی انجام شده بود.
شایعات زیادی درباره Apple Watch جدید منتشر نشده است. فقط می‌دانیم که احتمالا بدنه سرامیکی و تیتانیومی خواهد داشت.

این رویداد در مرکز اپل پارک (Apple Park) در کوپرتینو، کالیفرنیا برگزار خواهد شد.