کاسیو ساعت جدیدی از سری G-SHOCK خود را منتشر کرده و ترکیبی از اجزای دیجیتال و آنالوگ است. Casio GBA900 جدید مجهز به ردیاب تناسب اندام با چندین ویژگی جذاب است که ورزش را به تفریح و فان تیدیل می‌کند.

با استفاده از برنامه G-SHOCK Move و اتصال بلوتوث، می‌توانید پیشرفت ورزشی خود را به ساعت هوشمند منتقل کنید. برنامه G-SHOCK Move با دستگاه‌های Android و iOS سازگار است. این برنامه می تواند مراحل و مسافت دویدن و سایر معیارهای عملکردی را که ساعت ردیابی می‌کند نمایش دهد. این ساعت دارای حسگرهای داخلی است که چند جنبه از رژیم تناسب اندام کاربر را ردیابی می‌کند. شتاب سنج ها همچنین چندین ویژگی از جمله ۵ قابلیت: ردیاب دزدگیر ، مقاومت در برابر ضربه و آب ، ساعت جهانی ۴۸ شهر و یک چراغ LED دوگانه دارند که دستگاه را روشن می کند.

GBA900 بخاطر طرحی شبیه ساعت کلاسیک کاسیو G Shock احساس نوستالژیکی را برای شما تداعی می کند. دارای یک قاب باریک ۱۶٫۶ میلی متری بوده و  صفحه ساعت بزرگ ۵۱٫۳ × ۴۸٫۹ میلی متری با یک صفحه شماره گیری آنالوگ در بالای رابط LCD برای ردیابی عملکرد و داده های در حال اجرا دارد. این موارد شامل: سرعت و مسافت دویدن و کالری مصرف شده می‌باشد. ردیاب مراحل روزانه و چند تایمر قابل تنظیم روی LCD قرار دارد.

ساعت تناسب اندام کاسیو GBA900 متاسفانه برخی از ویژگی های اساسی که مشخصه دستگاه های پوشیدنی هوشمند بوده است مانند سنسورهای اکسیژن خون یا ضربان قلب را ندارد. این دستگاه یک ساعت تناسب اندام با قیمت پایین است و با قیمت ۱۳۰ دلار از وب سایت کاسیو و سایر خرده فروشان می توان آن را پیش خرید کرد.