پیام های صوتی

اگر از ارسال پیام های صوتی زیادی در WhatsApp لذت می برید ، قطعا خوشحال می شوید در این مورد بدانید که این شرکت روی قابلیت توقف یا قطع کردن یک پیام صوتی و سپس ادامه آن بدون نیاز به ضبط پیام دیگر یا ارسال پیام مورد نیاز خود کار می کند.

طبق WABetainfo که همیشه قابل اعتماد برای کاربران خود می باشد ، این ویژگی در حال توسعه است و هنوز برای آزمایش کننده های بتا در دسترس نیست. با این وجود ، وبلاگ قادر به پیش نمایش آن بود.

قابلیت های پیام صوتی

در یک ویدئو ، WABetainfo یک رابط صوتی جدید برای WhatsApp نشان می دهد ، که در آن می توانید پخش/مکث ، شروع/توقف ضبط مکالمه ، مدت زمان پیام شما و قابلیت ارسال آن را فشار دهید. در حال حاضر ، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که قبل از ارسال پیام صوتی خود به آن گوش دهید.

هنوز مشخص نیست که این ویژگی چه زمانی برای همه کاربران در دسترس خواهد بود ، زیرا حتی در دسترس آزمایش کنندگان بتا عمومی نیست ، اما نشان می دهد تیمی که توانایی ارسال پیام های صوتی را دارد تلاش زیادی در این زمینه انجام می دهد.

بهبود پیام های صوتی

به عنوان مثال هفته گذشته ، ۹to5Mac منتشر کرد که WhatsApp در تلاش برای بهبود پخش کننده پیام های صوتی است. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا هنگام خروج از مکالمه به یک پیام صوتی گوش دهند ، به این معنی که شما می توانید در حین پاسخ به یکی از اعضای خانواده ، به یک پیام بلند صوتی یک دوست گوش دهید.

در حال توسعه

WABetaInfo می گوید مانند قابلیت توقف ادامه پیام صوتی ، این ویژگی پخش کننده پیام های صوتی جهانی هنوز در حال توسعه است ، بنابراین برای عموم و حتی برای آزمایش کنندگان بتا در دسترس نیست ، زیرا برای امتحان این عملکرد باید کمی بیشتر منتظر بمانند.

ویژگی پیام های ناپدید شده

اخیراً واتس اپ به آزمایش کنندگان بتا اجازه می دهد تا عملکردهای جدیدی را با ویژگی پیام های ناپدید شده امتحان کنند. به گفته WABetaInfo ، این برنامه به شما امکان می دهد بین مدت زمان های مختلف یکی را انتخاب کنید: ۲۴ ساعت ، ۷ روز یا ۹۰ روز.

متأسفانه ، WhatsApp آزمایش کننده های بتا جدید را نمی پذیرد ، اما ما شما را در جریان ویژگی های جدیدی که به برنامه iOS اضافه می شود ، قرار می دهیم.