کارگردان‌ها با دوربین Galaxy S21 Ultra فیلم می‌سازند!

کارگردان‌ها قرار است با دوربین گوشی Galaxy S21 Ultra فیلم بسازند و در جشنواره بین‌المللی آن را نشان دهند. سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد همکاری جدید خود را با کارگردانان فیلم باهدف نمایش دوربین های توانمند Samsung Galaxy S21 Ultra  انجام می‌دهد. این شرکت با جو رایت کارگردان بریتانیایی همکاری می‌کند که به‌خاطر کار در فیلم‌های غرور و تعصب و کفاره مشهور است.

کارگردان‌ها می‌خواهند با دوربین سامسونگ فیلم بسازند
قرار است کارگردان‌ها با دوربین سامسونگ Samsung Galaxy S21 Ultra فیلم بسازند

این کمپین با Princess & Peppernose به کارگردانی جو رایت آغاز می‌شود. این فیلم موزیکال از رقص زنده و عروسک‌گردانی استفاده می‌کند که همه توسط Samsung Galaxy S21 Ultra ضبط شده است. تریلر رسمی ویدیو را می‌توانید در این لینک ببینید.

کارگردان‌ها و دوربین سامسونگ
قرار است کارگردان‌ها با دوربین سامسونگ Samsung Galaxy S21 Ultra فیلم بسازند

فیلم دیگری که قرار است گلکسی فیلم‌برداری شود، توسط کارگردان چینی Sha Mo، کع برای فیلم‌های Love Will Tear Us Apart و My Huckleberry Friends شهره و نا‌آشنا است، فیلم‌برداری شود. Sha Mo از Galaxy S21 Ultra 5G برای فیلمبرداری از فیلم جدید خود Kids of Paradise استفاده کرده است. این فیلم نگاهی شاعرانه به درگیری بین کودکان در یک مدرسه کوچک در حومه شهر دارد و تصاویری مربوط به همین موارد را از زااویه دوربین گلکسی نشان می‌دهد. Sha Mo برای ضبط داستان به حالت کارگردان Galaxy S21 اعتماد کرد.

کارگردان‌ها و دوربین سامسونگ
کارگردان‌ها و دوربین سامسونگ

سامسونگ قصد دارد همکاری خود را با تعداد بیشتری از کارگردانان فیلم در سراسر جهان ادامه دهد تا دوربین‌های اصلی گوشی‌های هوشمند سامسونگ را  بیش‌تر به نمایش بگذارد.

هر دو فیلم این کارگردان‌ها در جشنواره بین‌المللی فیلم بوسان در کره جنوبی که قرار است در این ماه برگزار شود، رونمایی می‌شوند.