افزایش رایگان رم در سامسونگ

همیشه محدود بودن رم برای کاربران نگران کننده بوده و هست و کاربران همیشه تلفن های هوشمند با گنجایش رم بالا را ترجیح داده و یا در مرور زمان مجبور به تعویض تلفن هوشمند خود شده اند تا بتوانند با نصب بیشتر اپلیکیشن ها خدمات بیشتری را در این دنیای گسترده در دست بگیرند و حالا خبر خوشحال کننده برای کاربران و مخصوصآ کاربران سامسونگ این است که سامسونگ در حال توسعه ی مربوط به قسمت RAM تلفن های هوشمند خود است.به این معنی که  وجود یک پارتیشن مجازی در حافظه ی فلش که  حجم رم را افزایش میدهد.

کاربران گوشی های هوشمند سامسونگ

کاربران گوشی های هوشمند سامسونگ میتوانند به صورت رایگان  RAM خود را افزایش دهند.

این فناوری RAMPlus نامگذاری شده و توسط GalexyA52 5G با به روز رسانی سیستم عامل بعدی به شماره A528BXXU1AUH9 دریافت خواهد شد.

افزایش رم سامسونگ
افزایش رم سامسونگ

در حال حاضر در هند برای نسخه های محلی GalexyA52 5G توزیع شده و ۴گیگیابایت به رم افزایش داده شده.

کاربران سامسونگ می‌توانند RAM مجازی را به صورت رایگان گسترش دهند

استفاده از رم مجازی گرچه مقداری از حافظه‌ی ذخیره سازی ذاخلی گوشی را اشغال می کند اما باعث می‌شود تا سرعت عملکرد گوشی افزایش یابد و فرایند بالا آمدن و شروع به کار تلفن سریع‌تر انجام گیرد. با افزایش میزان رم از طریق ایجاد رم مجازی تلفن همراه می‌تواند فرآیندهای بیشتری را باز نگه دارد که قابلیت‌های پس زمینه و بارگذاری برنامه‌های با وزن معینی مانند بازی‌ها را گسترش می‌دهد.

افزایش میزان رم

تاکنون برندهای مختلفی از این فناوری برای افزایش میزان RAM گوشی‌های کاربران استفاده کرده‌اند که برخی از این برندها  مانند شیائومی، ریلمی، اوپو، ویوو، ازقبل این گزینه را برای کاربران گوشی‌های خود مهیا کرده‌اند. مطمئناً این عملکرد به اکثر دستگاه‌ها می‌رسد. حتی ممکن است گوگل آن را به عنوان تنظیمات کاربری در سیستم عامل اندروید قرار دهد. این سیستم در سطح توسعه دهنده به آن اجازه انجام چنین کاری را می‌دهد.