گوگل پیکسل

طبق اطلاعات منتشر شده، پیکسل های امسال گوگل از قابلیت Live Wallpapers پشتیبانی خواهد کرد. ما در گذشته این قابلیت را در تعداد محدودی از گوشی های اندرویدی می دیدیدم. اما از آیفون X به بعد به جیز سری SE ما این قابلیت را در ios نیز مشاهده می کنیم. 

والپیپر

والپیپر های زنده شاید موضوع ساده ای باشند ولی وجود آن ها خیلی می تواند به زیبا تر شدن گوشی و تجربه استفاده بهتر از دستگاه به ما کمک کند. ما Live Wallpapers را در گوشی های پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو می بینیم. گوگل ۶ گزینه زیر را برای این قابلیت معرفی کرده است.

Hellebores

Mot Orchid

Pincusion Protea

Persis Lily

Cattleya Orchid

Echeveria

نصب نرم افزار

گرچه کاربر ها می توانند این قابلیت را در

اندروید با نصب نرم افزار نیز داشه باشند. اما به صورت پیش فرض و درون رابط کاربری شرکت ها ما کمتر Live Wallpapers را می بینیم. اما امسال گوگل تصمیم به استفاده از این قابلیت به صورت پیش فرض درون رابط کاربری خود گرفته است. در زیر نیز می توانید ویدیویی از این قابلیت که درون گوشی های پیکسل ۶ قرار گرفته است ببینید.

درمجموع فعلا باید تا ۳ شنبه این هفته و ساعت ۸:۳۰ شب به وقت تهران منتظر باشیم تا ببینیم پیکسل های بعدی گوگل چقدر ارزش خرید دارند و چه قابلیت شگفت انگیزی را گوگل امسال درون این دستگاه ها قرار داده است. گرچه قابلیت های زیادی از این گوشی درز کرده است و حتی چند روز پیش تصویر صفحه فروش پیکسل ۶ نیز لو رفت. 

نظر شما درباره پیکسل های گوگل چیست؟ به نظر شما گوگل می تواند بخش قابل توجهی از بازار را برای خود ثبت کند؟