شیائومی پوکو

Poco ، برند “مستقل” شیائومی M3 Pro 5G را در ماه مه (خرداد امسال) وارد بازار کرد و اکنون آماده است که جایگزین بهتری برای آن بیاورد. جانشین آن Poco M4 Pro 5G نام دارد و امروز چند گواهینامه مختلف دریافت می‌کند. شماره مدل این دستگاه، ۲۱۰۹۱۱۱۶AG این “G” در انتها نشان می‎‌دهد که این مدل برای بازارهای جهانی در دسترس خواهد بود و فقط منحصر به چین نیست.

گواهینامه

گواهینامه‌ها همچنین نشان می‌دهند که این گوشی از شارژ سریع ۳۳ واتی پشتیبانی می‌کند ، چیزی که نسل قبلی فاقد آن بود؛ در واقع شارژ ۳۳ واتی نسل جدید یک پیشرفت بزرگ نسبت به توان ۱۸ واتی M3 Pro 5G است.

چیپست

گزارشات همچنین به استفاده از چیپست مدیاتک در Poco M4 Pro 5G اشاره می‌کنند که با توجه به قیمتی که دارد منطقی خواهد بود. متأسفانه ، این تنها اطلاعاتی است که ما در مورد Poco M4 Pro 5G می‌دانیم. اکنون که دریافت گواهینامه برای این محصول جدید در حال انجام شدن است و امیدوارم در روزهای آینده که به رونمایی نزدیک می‌شویم، اطلاعات بیشتری در مورد آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

poco

با توجه به راهنمای مکرر MIUI Kacper Skrzypek و راهنمای هندی Abhishek Yadav ، یک گوشی جدید با نام تجاری POCO به نام POCO M4 Pro 5G توسط سازمان هایی مانند EEC ، ۳C و TENAA تأیید شده است. این دستگاه همچنین در پایگاه داده IMEI فهرست شده است.

با رعایت این لیست ها ، تلفن دارای شماره مدل ۲۱۰۹۱۱۱۶AG (جهانی) و ۲۱۰۹۱۱۱۶AC (چین) است. ممکن است شماره های دیگری برای مناطق مختلف نیز وجود داشته باشد.

نام تجاری POCO فقط در خارج از سرزمین اصلی چین وجود دارد. از آنجا که این گوشی دارای نسخه چینی است ، می تواند یک اسمارت فون Redmi با نام تجاری جدید باشد.

پشتیبانی

در حال حاضر ، تنها چیزی که می دانیم این است که یک تلفن مجهز به ۵G است و از شارژ ۳۳ وات از طریق گواهینامه های ذکر شده در بالا پشتیبانی می کند. با توجه به آنچه گفته شد ، ما انتظار داریم در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنیم.

نسل فعلی POCO M3 Pro 5G یک نام تجاری Redmi Note 10 5G با طراحی عقب متفاوت است. شاید ، POCO M4 Pro 5G آینده نیز می تواند یک دستگاه سری Redmi Note باشد.

امیدوارم این گوشی جدید ارتقاء بیشتری نسبت به نسخه قبلی خود داشته باشد. دلیل این امر این است که POCO M2 Pro معامله بهتری نسبت به جانشین آن بود.