گوشی های جدید شیائومی

گوشی های جدید شیائومی هفته آینده در راه است. طبق عکسی که پوکو منتشر کرده است، این شرکت قصد دارد در تاریخ ۸ مهر ماه از گوشی های جدید خود رونمایی کند. پوکو روی بنری که منتشر کرده، عبارت C U Soon را درج کرده است و به این معنی است که ما باید منتظر دیدن گوشی های سری C باشیم. 

معرفی گوشی C3

در حقیقت پوکو بعد از ۹ ماه از معرفی گوشی C3 بیش از ۲ میلیون از این دستگاه را در هند به فوش رساند و این موفقیت بزرگی برای این شرکت محسوب می شود.از این رو این شرکت تصمیم به معرفی گوشی های جدید از این سری دارد تا فروش خود را بیش از پیش کند. 

پوکو

نا مشخص بودن نام گوشی سری جدید

هنوز اسم دقیق گوشی که قرار است این شرکت معرفی کند معلوم نیست. همچنین مشخصات دقیقی از این گوشی را در دسترس نداریم. اما طبق اخبار منتشر شده می توان حدس زد که این مدل مانند Redmi 9C نسخه هند خواهد بود و C4 نام خواهد داشت. ولی تصمیم گیری درباره ظاهر و سخت افزار این دستگاه هنوز خیلی زود است.

باید تا پنج شنبه منتظر بمانیم و ببینیم که قطار بدون توقف معرفی گوشی های جدید این شرکت این بار در چه ایستگاه متوقف خواهد شد؟ نظر شما در باره برند پوکو چیست؟ به نظر شما چقدر می تواند در بازار دوام بیاورد و چه جایگاهی خواهد داشت؟