سامسونگ امروز قصد دارد طی رویدادی از محصولات جدید خود پرده برداری کند. این رویداد به وقت تهران ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه چهارشبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ خواهد بود. این رویداد سامسونگ گلکسی آنپکد نام دارد و هر ساله همین روز ها مشتاقان دنیای تکنولوژی منتظر معرفی پرچم دار های جدید این غول تکنولوژی هستند.

طبق اخبار درز کرده از این رویداد و پیش بینی های کارشناسان دنیای تکنولوژی احتمالا ساسونگ در این رویداد از سه محصول جدید خود رونمایی خواهد کرد. سامسونگ گلکسی فولد ۳ و سامسونگ گلکسی زد فیلپ ۳ دو پرچم داری هستنند که قرار است به عنوان گوشی های تاشو امسال سامسونگ معرفی شوند و باید دید امسال سامسونگ چه تکنولوژی جدیدی را به این سری از گوشی ها خواهد آورد. چرا که به نظر کارشناسان دنیای گوشی های آینده، دنیای گوشی های تاشو است و باید منتظر تحولی در این عرصه باشیم.

سامسونگ-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
سامسونگ-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

همچنین احتمالا سامسونگ در این رویداد از گلکسی واچ ۴ نیز رونمایی کند و مشتاقان گجت های پوشیدنی نیز منتظر تحولی دیگر در این ساعت هوشمند هستند!

علاوه بر این سه محصول احتمال دارد سامسونگ در این رویداد از نسل جدید هندزفری هوشمند خود، یعنی سامسونگ گلکسی بادز ۲ رونمایی کند که طبق اطلاعات درز کرده این هندزفری با قابلیت حذف نویز فعال و سه میکروفون در هر گوشی معرفی می شود و تا حدود ۱۳ ساعت یا بیشتر باتری دهی دارد.

برای از دست ندادن این رویداد و پیگیری اخبار آن به صورت زنده، ساعت ۱۸:۲۵ در لایو پیج علاالدین منتظر شما هستیم تا این رویداد را پوشش خبری بدهیم. با ما همراه باشید…